Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Külső szemlélőktől kellene "tanács". Tapasztalatok hasonló esetben?

Figyelt kérdés

A történet elég hosszú.

Kezdem ott, hogy közel 15 éve boldog kapcsolatban élek a párommal és született 2 gyerekünk. ez eddig szép és jó csak "sajnos" megjelent az életemben egy másik férfi. Soha az életben nem csaltam meg a páromat és eddig még ilyen helyzetbe se kerültem. A másik férfival először többet akartunk mint barátság, de időben megálltunk és jelenleg ott tartunk, hogy nem lesz közöttünk semmi, ami több lenne jó barátságnál. Ezzel eddig nem is lenne gond, de úgy érzem egyre jobban belehabarodom. Rengeteget gondolok rá és hiányzik ha nincs a közelemben. Az érzés ellem küzdök, de nem igen megy. Az ő oldaláról is valami ilyesmit tudnék elmondani. Ő tiszteletben tartja hogy nekem már van családom és nem akar bele rondítani. Ennek ellenére már mind a ketten ott tarunk, hogy ha nem látjuk egymást, akkor hiányzunk egymásnak. Már azt is észre vettem (sőt már mondta is) hogy ha a jelenlétében más férfiakkal beszélgetek akkor Őt az zavarja, ami fordítottan is igaz. Mi lesz ebből? Nem akarom elhagyni a páromat, de teljesen reménytelennek érzek minden helyzetet. Mi van velem egyáltalán? Nem tudom miért érzem ezt és nem értem miért nem tudok küzdeni ellene? Más volt már ilyen helyzetben? Mi lett a megoldás? Minden tapasztalatot szívesen fogadok. Köszönöm!


2011. máj. 7. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztos nehéz lehet a helyzet, de alapból nem kellett volna eljutnod odáig hogy beleszeress... Ha én a férjed vagy a gyereked lennék, és megcsalnál(vagy aput :D ) vagy elhagynál egy másik férfiért úgy hogy már van 2 gyereked is, valószínűleg egy életre megutálnálak. Mondjuk nem ismerem a családod, és lehet hogy rohadt toleráns a férjed és a gyerekeid is, de szerintem nem kéne kockáztatnod... Mi a fontosabb? A 2 gyereked, és a mostani férjed, vagy a szeretőd??? Neked kell eldöntened! Amúgy meg ajánlom figyelmedbe a "A hűtlen" című filmet! Kb pont arról szól mint amilyen helyzetbe most te vagy!

Amúgy volt már több is közted és a férfi között? Vagy csak találkozgattok és ennyi?

2011. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

először is le a kalappal mindkettőtök előtt, hogy tudjátok irányítani a érzéseiteket, és tiszteletben tartjátok a másikat. ez ritka manapság, és általában az van hogy ripsz ropsz, megcsalás, és elválás van.

A mostani párod nem tudom milyen, de lehet érdemes lenne vele beszélni ovatosan a dologról....

de ezt szigorúan akkor ha a párodnak nem konzervetív felfogása van...te ismered igazán.

(lehet ős is szenved melletted, ezt nem tudhatod)

2011. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
esetleg betudható annak h a párod mellett nem érzed magad nőnek csak anyának?
2011. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

:S rossz, hogy ilyen helyzetbe kerültél... :/


azt gondold át, hogy mi lenne ha...

Mi lenne ha, azzal a férvival összejönnétek, és elmondanál a családodnak mindent?

A férjed szerinted mit tenne? mi lenne a gyerekeiddel?


Megérné, neked az a férfi, hogy elhagyd a családod?

Vagy a családod megbocsáltana, ha végül rájönnél, hogy őket akarod??


remélem jól döntesz... :/ ;)

2011. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy nem történt semmi közöttünk és találkozgatni sem szoktunk. A helyzet ennél sokkal rosszabb ugyanis egy munkahelyen dolgozunk és ott találkozunk. Nem akarom elhagyni a páromat és a gyerekeimet, ezért kerültem ilyen helyzetbe. Ha nem lenne fontos a férjem és a gyerekek akkor már rég léptünk volna, de mivel nem így van ezért csak csendben szenvedünk. Tudjuk hogy nem lenne jövője a kapcsolatunknak, ezért próbálunk megtenni mindent annak érdekében, hogy ne történjen semmi. Nem kellett volna eljutni idáig ez teljesen igaz, csakhogy egyikünk sem akarta Nem hittem volna hogy ilyen létezik, de első pillanatban izzót közöttünk a levegő. Elég egy pillantás és tudjuk egymás gondolatát. Próbáltunk távol maradni egymástól, de nem ment. Ha együtt dolgozunk még beszélni sem kell elég ha látjuk egymást. Arról nem is beszélve ha egymáshoz érünk. elég ha a kezemhez ér és kész vagyok. Próbáltam hogy azt hazudom hogy már semmiit nem jelent nekem hátha így könnyebben elfelejtem, de ő nem vette be. Elég ha belenéz a szemembe és mindent lát és én is rajta. Teljesen megvagyunk kattanva egymásért pedig tudjuk nem lehet közöttünk semmi. Abban reménykedünk hogy idővel az érzések elhalványulnak addig meg csak szenvedünk ha nem látjuk egymást. Teljesen hülyének érzem magam. Azért is írtam ide mert valakinek valakiknek muszáj elmondanom mert már félek hogy bekattanok. Mikor lehet ennek vége?
2011. máj. 8. 09:21
 6/13 anonim ***** válasza:

így mégrosszabb a dolog, hogy egy munkahelyen vagytok....:S

sztem a megoldás az lenne, ha velemelyikőtök othaggyja a céget....

így hátha nem érne annyi inger, hogy nap mint nap látod, beszélsz vele stb stb...

ha fontos neked a családod, neki meg, hogy ne robbantson szét benneteket, akkor valamelyikőtöknek meg kéne ezt lépni.

Jó nagyon kockázatos a mai világban felmondani, hisz alig van munkahely, de valamit valamiért....ha a család nálad az első, akkor meg kellene tenned, mert ennek így az a vége lesz, hogy egyszercsak megcsókol, és onnantól kezdve már tényleg vége mindennek, mert nem tudsz majd ellenállni neki, nem tudsz a szerelemnek parancsolni...

viszont ha eltávolodtok egymástól a valós értelemben, tehát nem találkozol vele, nem ér úgymond "inger" akkor idővel elmúlik a dolog, és mindkettőtöknek jobb lesz.

Csak ezek után nemnagyonértem azt, hogy a férjedet hogyan szereted....mert köztudott hogy sok nő csak szerelemmel tudja élvezni a szexet, tehát rátérnék erre is...hogy az hogy megy nálatok,,,,mert ha teljesen közömboös már számodra a párod, azt sztem észreveszi rajtad, hogy nem úgy nem olyanokat "sóhajtasz" mint máskor, vagy mint régen....egy okos férfi erre felfigyel, és gondolkodni kezd....

65 ös voltam onnan az elejéről

2011. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen már mi is gondoltunk arra, hogy valamelyikünk keres másik munkát. sőt mind a ketten keresünk másikat, de nem könnyű. Az viszont hogy felmondjunk addig amíg nincs biztos másik hely az szerintem senkitől nem várható el hisz mindenki pénzből él. Próbáltunk ellentétes munkarendben dolgozni, de ez sem jön össze mindig. A legrosszabb az hogy nem tudjuk mi a jobb ha látjuk egymást vagy ha nem.

Itthon a párommal egyébként minden ok. Ezért nem értem ezt a hülye érzést. Mivel nem történt semmi közöttünk ezért azokat a felcsigázott érzéseket itthon élem ki. Így a sex is működik. Lehet hogy ez hülyén hangzik, de legalább nem csaltam meg a páromat. Na azt hiszem ezzel magamat akartam megnyugtatni. Teljesen idiótának érzem magam, hisz 15 évig minden tök jól működött és semmi és senki nem kavart be a képbe. Erre most tessék. Benne vagyok a lehető leghülyébb helyzetben ami létezik. Az eszem tudja hogy nem lehet közöttünk semmi, de az érzések ellen nem tudok mit tenni. Pedig már azt is próbáltam, hogy csak a rossz tulajdonságait néztem és hátha megváltozik róla alkotott kép, de amint bele nézek a szemébe onnantól minden kútba esik amit elterveztem. Teljesen reménytelen a helyzetem?

2011. máj. 8. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem lecseszésből irtam, hogy gondold át, hogy mi lenne, ha..


Szerintem nem is reménytelen, mert most is éppen tartjátok magatokat mind a ketten!!

2011. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem is vettem lecseszésnek. Teljesen igazad van az eszem ezt nagyon jól tudja, de a többi részem mást akar. Remélem az eszem az erősebb.
2011. máj. 8. 15:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam a szerelem hormonális hátteréről, és ezt a lánolást az úgynevezett PET-hormon okozza. És igen, sajnos erről nem tehetsz, de a helyzetet lehet kezelni.

A PET majdnem pontosan ugyanolyan mint az amfetamin, tisztára mint egy drog, azért vannak elvonási tüneteid amikor nem látod.

Ez a "szerelmed" nem egy lelki, mély kötődés, hanem hormonális lángolás, és le lehet küzdeni, csak akarat kérdése, és ne érezd magad rosszul emiatt. Amíg megállod, hogy megcsald a párod, eldobd a családod, addig rendbe lehet mindent hozni!

Szóval amit tudni kell a PETről, hogy még ha folyamatos kapcsolatban is vagy vele, ált maximum 18 hónapig termelődik, utána leáll, mert vagy káros lenne a szervezetre, vagy a szervezet túlságosan hozzászokik, ezt nem tudom pontosan. Ha szerencsétek van akkor hamarabb leáll.

Egyébként a lehető legjobb ha minél kevesebbet látjátok egymást, érintkeztek. Elvonási tüneteitek lesznek, és rossz lesz, de az elvonási tünetek elmúlnak, túl kell esni rajta, mást nem lehet.

Ami még valamit tudok ajánlani: elképzelhető, hogy a szervezetedben a biológiai órád kezdett el működni vagy valami hasonló, és arra akar ösztönözni, hogy legyen még babád, ezért bocsát ki feromonokat, és töm tele hormonnal. Nem tudom hány éves vagy és mikor született a legutóbbi gyermeked, de ha van rá lehetőségetek, nagyon jó megoldás lenne pároddal próbálkozni még egy babát összehozni. Ha terhes vagy, az leállítja a "férfifogó" hormonjaid, és rendbehozza a hormonális háztartásod, plusz a babával leszel elfoglalva, erre a férfira is kevesebb időd jut gondolni.

2011. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!