Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Önkéntelen és tudosulatlan...

Önkéntelen és tudosulatlan székletürítés. Mi rá a megoldás?

Figyelt kérdés
A gondom a következő:Gyakran előfordul, hogy azt érzem viszket a fenekem.Akkor már gondolom, hogy az történt,hogy széklet ment oda.S valóban.Én nem érzem, amikor bemegy,de valamikor csak odakerül.Az igaz, hogy egyszer valaki felnyúlt a fenekembe.Nem vagyok meleg, nem ezért történt.Az illető nem orvos volt.Lehet-e a kettő összefüggésben?Mi a megoldás erre?
2011. jan. 28. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, vizsgáltasd meg, lehet, hogy a záróizommal van baj, és ennek lehet köze ahhoz, hogy valaki nem a megfelelő módon nyúlt oda, bár lehet az ok más is.
2011. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád hogy miért történt az "anális vizsgálat" az segíthetne! Lehet hogy az illető felsértett egy ideget, stb.
2011. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Baráti alapon azt nézte meg,hogy van e aranyaerem, mert azt mondta, hogy a kezdődő aranyeret el tudja mulasztani.Utána viszont kezdtem azt hinni, hogy ő meleg.Így további "vizsgálatra" nem megyek hozzá.
2011. jan. 28. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Naív ötlet volt... Lehet hogy többet ártott mint használt, sőt biztos.
2011. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
MOst akkor mi lesz?Életem végéig így leszek?
2011. jan. 28. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre csak az orvos tudna kielégítő választ adni. Nem tudhatjuk hogy milyen jellegű károsodás ért, ha egyáltalán emiatt van. Orvos minél előbb!!!
2011. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell életed végéig így maradnod, ezért lenne fontos dokihoz menni. Az ilyesmit meg ne hidd el, hogy kezdődő aranyeret gyógyít, minden ilyesmit orvosra kell bízni. Volt valami tüneted, azért "vizsgált meg" ez a valaki?
2011. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt valamikor bizonyos csípő érzés a fenékben.
2011. jan. 28. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali!



"MOst akkor mi lesz?Életem végéig így leszek?"


Neem! \:-T

Figyelj!

Attól még, mert valaki segítő szándékkal felnyúl a seggedbe, még nem azt jelenti, hogy meleg. Egy dologból hiba lenne téves következtetést levonni. Aranyere ráadásul nőknek is le7, ill. az anális szex sem csak a melegek kiváltsága. dO.ob

Azonban ha nincs rá elegendő meggyőző érveléses alapod, hogy VALÓBAN IGAZ, amit ő állít, miért engedted, hogy felnyúljon a seggedbe? Mikor volt ez?

_ Hány éves vagy?

_ Azóta tart ez az állapot, hogy ő felnyúlt a valagadba?



*****

A problémád sztem is a végbeledet körülölelő záróizommal le7, amely a PuboCoccygeus (PC)-izomcsoport része. Megoldásképpen azt javasolnám, hogy...

1.) Először is nyugodj meg. Ha sikerült lehiggadnod,...

2.) Határozd el magad, hogy MINDENT MEGTESZEL a megoldás érdekében.

3.) Kezdd el napi szinten edzeni a PC-izmaidat a KEGEL-gyakorlatok segítségével. Az alábbi link alatt megtalálod a módját egy régebbi leírásom alapján.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__7..

Elsősorban a KEGEL #1.-es sz. gyakorlatot végezd: a "PIROS LÁMPÁS MÓDSZERT" naponta többször, és egyre fokozatosabb intenzitással a leírtak szerint. Itt is megtalálod a "PIROS LÁMPÁS MÓDSZERT"...:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__8..


Függetlenül mindettől érdemes felkeresned egy urológust vagy INKÁBB egy PROKTOLÓGUST felkeresned. (Utóbbinak konkrétan a végbélbetegségek... /pl. aranyér, végbélrepedés...stb./ ...a szakterülete.)

A KEGEL-tornát inkább csak KIEGÉSZÍTŐ KEZELÉSKÉNT javaslom elsősorban.



Nah, nyugi Pajtás, és FEL A FEJJEL! Oké? ;-)

Üdv: EE

2011. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!