Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Bőrgyógyászom szerint...

A Bőrgyógyászom szerint bőrallergiám van, de semelyik krém nem használ, ötletek?

Figyelt kérdés

A két combom közötti helyen(pénisz környékén) izzad-viszket és büdös és ezen van a hangsúly,de más külső nyoma azonkívül hogy kicsit piros nincs.

A bőrgyógyászom ilyen kevert kenceficét irt fel de semmit nem használ.A diagnózisa szerint:Allergiás kontaktdermatitisz bőrrel érintkező gyógyszerektől (18%)

és kalciumot meg zinci oleosa szert irt fel.

A legnagyobb baj hogy nem is merek ismerkedni mert ha "arra" kerülne a sor probléma lenne valószínüleg a baktériumok miatt büdös.Esetleg valaki valamilyen krémet tud ajánlani vagy volt már hasonló másnak?


2011. okt. 17. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos, de az első, ami eszembe jutott, az a gomba. Ha a kiütés ekcémás (az is kontaktallergia), akkor is gomba, mert ahol ekcéma van, ott gomba is van.

Próbálkozz a nemibeteg-gondozóban, hátha ott kapsz rá valamit.

2011. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az első véleményéhez
2011. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet nemi betegség mert már jó ideje nem voltam nővel,de én is gondoltam a gombára de azonkívül hogy viszket meg büdös semmi gombára utaló jel nincs:(
2011. okt. 17. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem nemibetegség, még oda tartozik.


Mellesleg: allergia nem baktérium. Ha allergia, ki kéne deríteni, pontosan mire, ha nem, akkor meg vagy baktérium vagy gomba, de azt kéne kezelni. Másik doki. Ha van pénz, akkor magánban.

2011. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már kétszer voltam és tudom hogy nem kéne de olyan kellemetlen mutogatni a "lenti" részt.
2011. okt. 17. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt elhiszem. Csakhogy ez nem szégyen, hanem egy kezelendő probléma. Egyelőre nem is nagy baj, de látod, máris "beleszól" az életedbe, hiszen nem ismerkedsz, és ha véletlen megismernél egy lányt, aki minden szempontból vonzó és tökéletes a számodra, vélhetően nem mernél vele összejönni. Egy ilyen bagatell ostobaság miatt...


Tudom, hogy pasiból vagy, és kényelmesebbnek tűnik, szőnyeg alá söpörni a gondot és inkább nem ismerkedni, hanem leülni a gép elé kockulni, de ez így nem jó!

2011. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött?Mindig ugyanolyan?Változtattál valamit az étkezési-vagy egyéb szokásaidon,mikor előjött?Mivel mosakszol?Milyen nadrágot hordasz?Lelki eredetű változás volt mostanában az életedben?
2012. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!