Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiatalkori merevedési gondok....

Fiatalkori merevedési gondok. Valószínűleg pszichés. Van megoldás?

Figyelt kérdés

az a gond hogy kb másfél hete a padlóra kerültem.teljes mértékben. a családi problémák, az iskolai problémák, a párkapcsolati problémák a nyakamra zuhantak, és nagyon kiborítottak. felkerestem egy pszichológust, aki nagyjából orvosolta a párkapcsolati problémámat ( ami a kiváltó ok volt), és így végül is kibékültem a barátnőmmel. és itt kezdődtek a gondok, mivel a családi, és az iskolai problémák megmaradtak. hát és hogy is mondjam, rákerült a sor az első aktusra, de az a gond hogy elsőre nem sikerült, felállt meg minden de mikor rákerült a gumi, akkor nem találtam be, végül 2. próbálkozásra sikerült de csak pár percig. utána ujjra lelankadt és másnap egyáltalán nem is sikerült.de akkor már eléggé ráparáztam, úgyhogy végül is úgy gondolom hogy nem fizikai gondjaim vannak hanem mentálisak.


mikor másfél hete kiborultam. utána kb egy hétig nem állt fel. de nagyon váratlanul ért ez az egész együttlét, mert végül is ez volt az első. de nagyon félek hogy legközelebb is csődöt mondok. tudtok adni tanácsokat amivel elkerülhetném a következő felsülést? vagy gyógyszerhez kell fordulnom? nagyon tanácstalan vagyok, és rohadtul pánikolok megint. nagyon kiegyensúlyozatlan vagyok, ez nagyon rossz. már úgy érzem nem sokáig bírom ezt. ezt a dolgot pszichológussal nem beszéltem még meg, de véleményetek szerint mennyit segíthet? amúgy nem csak a potenciában jelentkeztek ilyen problémák hanem kb másfél hét alatt fogytam 4 kilót, és szerintem ez sem egész jó. (18...)


2011. febr. 2. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

>...

Vagy ha ehhez bátortalan vagy, esetleg kitartásod sincs kellő, keress fel egy szexuálpszichológust/-terapeutát, ő is segít7, ha hagyod neki, hogy segítsen. erre más megoldás nincs.


Te ugyanis a segítség igénybevételének szükségét próbálod vhogy kikerülni, ezért volt rizsa az előző [tegnap 13:54]-es kommented is: Félsz a megoldástól, azonban sajna a gond tudat alatt létezik nálad, és amíg így rettegsz a megoldástól nem is fogsz rendbejönni.

És ami még rosszabb, ha így van, sztem nem érted, miért van erre szükséged, mert te úgy glod: "Nekem CSAK az a problémám, hogy nem tudok elélvezni..." Ezt azonban már a tudatalattid szabályozza, és a párkapcsolati krízis következményeként jött létre. Ezért EZT OTT IS KELL ORVOSOLNI!


Azonban a probléma nemrég alakult ki, ahogyan azt a kérdésed kifejtésében írtad, tehát most még frissen megszabadul6nál tőle, azonban minél hosszabb ideig elhúzod, annál nehezebb lesz kigyógyulnod is ebbel az állapotból. De te tudod... do.0b


HA BEVÁLLALOD >> MEGGYÓGYUL6SZ.

HA NEM VÁLLALOD BE >> VESS MAGADRA...

... én szóltam... do.0b



Üdv: EE

2011. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

T. Kérdező!


Csak annyi lenne a kérdésem, hogy a tegnap írt üzenetemet Te töröltetted? Mert akkor nincs is több kérdésem.


Ha nem Te töröltetted, akkor privátban megírhatom, amennyiben a beállításaidnál ezt lehetővé teszed. Sajnos, jól ismerem a problémát (vagyis azt, amikor nehezített az ejakuláció, időben túl sokáig elhúzódik, lefárasztó, esetleg nem is akar sikerülni egyáltalán).


De ha töröltetted a válaszomat, akkor nincs miről beszélni. Sok év alatt szerzett tapasztalataimat megtartom magamnak és ennyi.

2011. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

tisztelt ee.

hajlandó vagy még segíteni ? áll még az ajánlatod ? kérlek jelezz vissza mihamarabb. válaszod előreis köszönöm

2011. ápr. 14. 21:51
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

Hali!


Abban az esetben igen, ha eltökélted, hogy változtatni akarsz, és képesnek érzed magad így ismeretlenül megbízni bennem! Akkor tudok segíteni neked abban, hogy megtalálhasd az utat a gyógyulás felé! A döntés, és a siker/vereség kulcs a te kezedben van, én max eszköz le7ek abban, hogy segítsek neked! :-o


Ezt mérlegelned kell mindenekelőtt!


Ha valóban komolyan igénybe szeretnéd venni a segítségemet, akkor írj >>privit és hivatkozz benne e topikra, hogy tudjam, honnét ismerjük egymást, ill. ad meg benne MSN/SkyPE-címedet is. Ott folytat6juk a beszélgetést a témában!


Ne aggódj, van megoldás! :-)

Azonban a siker CSAK RAJTAD MÚLIK!


FEL A FEJJEL! ;-)

Üdv: EE

2011. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
44%
Kedves EE! Hasonló problémáim vannak. Ha hajlandó vagy segíteni, én eltökélt vagyok, hogy változtassak!
2011. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

@ Előző (23:14-es)

Az eltökéltség az már egy fontos lépés a siker felé. Ha valóban így érzed, >>privizz rám, meglátjuk, mit te7ünk...!? :-)


Fel a fejjel! ;-)

Üdv: EE

2011. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
48%
Kedves ee nekem tudnál e segiteni?
2015. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
EE-t itt már hiába keresitek,az index fórumán kommentel ugyanezen a néven. (EE|33)
2015. dec. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!