Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Súlyos nemi beteg vagyok, mi...

Súlyos nemi beteg vagyok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az van, amikor hátrahúzom a fitymámat, azon részem furcsa fehér pirosas pöttyök vannak, és azon a területen piros a bőr. Mi lehet ez? Már elég régóta ott van, több mint egy éve, nem fáj nem viszket, olyan mint ha azon a vékony bőr tetején volna, de nagyon zavar tisztálkodáskor. Még nem feküdtem le senkivel, és maszturbálni sem szoktam, nem szoktak lenni kangörcseim.

17F


2011. febr. 2. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre nem hasznos kérdéssel válaszolni, de mégis egy egy éve meglévő problémával miért nem fordultál eddig orvoshoz, aki tisztázza azt is ha ártalmatlan a dolog, és megoldást kínál arra is ha valamilyen bajod van?

Mégis, mi válaszolók miben tudunk segíteni egy egészségügyi problémában? Két ember azt fogja mondani hogy semmi bajod de menj orvoshoz, másik kettő azt hogy baj van, menj orvoshoz. A gond nem oldódik meg azzal hogy nem csinálsz, és eddig is nem csináltál semmit, mert nem megnyugtató és feszültségkeltő válaszokra van szükséged, hanem valakire aki tisztázza mi az ott. Unalmas már hogy mindenki ezt csinálja, aztán mindig az a tanulság hogy ha egy éve orvoshoz mentél volna, már rég túl lennél az egészen és el is felejted mi volt. Ehelyett egy éven át a saját idegedet húzod amikor minden tisztálkodásnál szembesülsz a problémával, mert saját bevallásod szerint is zavar nagyon. Akkor mire vársz?

2011. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az lehet gomba amit bárhol összeszedhettél.Elég annyi,hogy megfogsz egy kilincset egy nyilvános budin utána azzal a kezeddel fogod a pélót.Ne a Canestent vedd meg rá,hanem menj el orvoshoz.Nem ciki ezerszer láttak már ilyet,így meg,hogy szűz vagy főleg nem,mert nem feküdtél össze valami retekkel.Amikor nekem ez volt minden nap más törülközőt használtam sikáltam a budit napi szinten,kilincset mindent fertőtlenítettem.És jó ha pamut alsót használsz.Menj mihamarabb dokihoz.
2011. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!