Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Huzodik es kellemetlen erzes...

Huzodik es kellemetlen erzes van a heremnel es mintha a kemenyebb nagyobb is volna szal elmentem urologushoz, megvizsgalt par perc alat es ravagta, hogy nincs semmi baj, nem erez semmit. Lehet nem volt eleg figyelmes?

Figyelt kérdés
Vagy azert ezt megtudja alapitani? elkuldott vervizsgalatra is azt az eredmenyt csak holnap kell visszavinnem, de ahogy olvastam a papiron minden a normalis ertekbe van benne szalnemtom most van miert parazak?
2010. nov. 23. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjél vissza a véreredménnyel, és ha nem vagy elégedett keress fel egy másik urológust.
2010. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, és orvost váltani, ha gond van mond el, és ha szüks. kiegészítő vizsgálatra elküld.( UH, stb.)
2010. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Hány éves vagy?

_ Melyik here?

_ Mik a további tünetek, ill. kellemetlenségek, amiket ez okoz?

_ A heré(i)d nagyobb(ak) vagy csak teltebb a zacskód?

_ Mikor vetted észre ezt a helyzetet

_ A dokid hogyan vizsgált(a) meg (részletesebben)? Mit csinált veled?


_ Mennyire tartod az orvosod megbíz6ónak? Milyen benyomást szereztél róla?


Üdv: EE

2010. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

EE figyelmebe

25 eves vagyok az a helyzet hogy mind2 heremnel szoktam erezni kellemetlenseget mintha eleg nagyok volnanak mind a 2 es ami fura hogy neha ugy erzodik hogy kemenyebb es neha meg puhabb tapintasu nemtudom ez normalis vagy nem?

Azt mondjak eleg jo orvos megvizsgalta a heremet mind2 es nem talalt semmi furat azt mondta, megnyomkodta szal megvizsgalta 2szer is most mikor visszamentem a vereredmenyel akkor is, az eredmenyre azt mondta hogy jok szal nemtom:( de ma is ereztem oan kelemetlen erzest a heremnel, tevedhet a vereeredmeny is? annyit mondott hogy ne olvassak mindenfelet a neten:P mert csak a fejembe van a problema:P meg amit megjegyzet hogy lehet hogy megemeltem magam. koszonom mindenkinek a hozzaszolasat

2010. nov. 25. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: az agyunk azért van, hogy állandóan keresse a bajt. Ha észleli, hogy ugrasz valamire, akkor azt hiszi, hogy tényleg talált valamit. Nyugtasd meg magadat, hogy voltál orvosnál, és ezt a szervet rendben találta. Te se törődj vele többet. Az agyad meg keres tovább...
2010. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a hozzaszolasokat!:)
2010. nov. 28. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Köszönöm válaszodat, és elnézést a kései reagálásért.



Hogy most keményebb-e vagy sem, ez sokminden függvénye. Ezt akár még a hideg/meleg hőmérséklet is befolyásol6ja. Az is egy jel le7, ha vmelyik here, mellékhere, ondózsinór esetleg tapintásra érzékenyebb vagy aszimmetrikusabb, így ismeretlenül felelőtlenség lenne részemről véleményt megfogalmazni erről. 0.o


Mi számít "elég jónak"?? Azáltal jó, hogy csak megnyomogatta? Vagy csinált mást is? (Pl.: alhasi és here-UltraHang... )

A vérvizsgálatot meg nem értem. Ha mintát vett volna biopsziával, s azt küldi el laborba, azt még inkább megérteném,... bár nem tudom. Ágyéki sérvet vizsgált? Mert az így még magyaráz6ná a dolgokat, de az most heretapogatással nem hinném, hogy annyira könnyen kitapogat6ó lenne, erre van egy olyan vizsgálat, ha minden igaz, hogy az ondózsinór mentén felnyúlnak az ágyékcsatornába, majd köhögtetik a pácienst. És ha már eleve a felnyúlás fájdalmas/érzékeny, akár az is magyaráz6ná a dolgot.



Így a PONTOS részletek ismeretének hiányában, ill. látatlanban elég nehéz kilyukadni vhová konkrétan... 0.o

Hány orvosnál voltál eddig ezzel a problémával? (Uro- ill. andrológusnál?)


Üdv: EE

2010. dec. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!