Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia műtéttel kapcsola...

Gynecomastia műtéttel kapcsolatos információk?

Figyelt kérdés
Én kora tavasszal tervezem, hogy megcsináltatom, tuti, hogy én is ebben szenvedek, mert 187 centi vok és 80 kiló, tehát egyáltalán nem vok túlsúlyos, viszont a melleim és a mellbimbóim abnormálisan nagyok. 22 éves vagyok kb 14-15 éves koróm óta van ez nálam, gondoltam várok, majd elmúlik. Eddig bírtam, nem várok tovább, mert már nagyon zavar. El veszi az önbizalmamat, még a barátnőm előtt sem mertem levenni a pólóm. Hol érdemes megcsináltatni? Kihez forduljak először? Van -e lehetőség ingyenes beavatkozásra?
2011. febr. 13. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, és mennyire látszik a későbbiekben a műtéti heg? Érdemes egyáltalán bevállalni?
2011. febr. 13. 13:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyire fog látszódni a heg (keloidos lesz e) attól függ, hogy milyen bőrtipusod van. Ha már van régi heg rajtad akkor ahhoz hasonló lesz. Én a helyedben inkább elkezdenék konditerembe járni, nekem is hasonló problámám volt, de miután ledobtam a zsírt és feljött némi izom teljesen átformálódott a mellem, és kifejezetten jó alakja lett. Lehet ugyanis hogy a nagyobb melledet az okozza, hogy ott több a zsírszövet, ezt pedig diétával el lehet tüntetni. Akkor is lehet nagyobb ha nem vagy kövér. A műtétet én csak végső esetben választanám a helyedben.
2011. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába fogytam rengeteget, ugyanúgy megmaradt...mindenképp orvoshoz kell mennem.
2011. febr. 16. 18:45
 4/4 anonim válasza:

Van valami fejlemény azóta veled?

Én is hasonló problémával küzdök, most tartok ott hogy szálkásítok, diéta, futás, és meglátom mennyit csökken a mérete. Ha nem csökken akkor pedig műtét volna jó, de nyilván nem mellékes hogy ennek mennyi az ára...

2012. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!