Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia betegséget lehet...

Gabes kérdése:

Gynecomastia betegséget lehet kezelni proviron-al?

Figyelt kérdés
van valami értelme.....19/f vagyok...kb 2 évvel ezelőtt figyeltem fel rá de nem nagyon lehetett látni azt mondták majd elműlik.... aztán elekezdtem járni konditermebe....most szedtem egy kis szteroidot..pontosabban 200szem danabolt...és most jobban látszik...az lenne a kérdésem hogy proviron szedésével viszsafordítható vagy csökkenthető -e ez a betegség??
2011. ápr. 7. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedj most már semmit be.Keress fel egy magán endokrinológust.Ő majd segít helyre tenni.Amúgy biztos lefog cseszni,de ennyit megér.
2011. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek szedsz szteroidot? Főleg 200szemet...
2011. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szteroid ront a helyzeten. Kár volt...

Keress fel endokrinológust, hátha van valami a háttérben, de sajnos a gynecomastia több esetben csak plasztikai műtéttel "javítható".

Ha szedsz más gyógyszert, nézd meg, van-e köztük, ami ezt okozhatja. Sok gyógyszernek van ilyen mellékhatása.

2011. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azóta lett valami változás ?
2015. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!