Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen 166cm magas vagyok!...

16 évesen 166cm magas vagyok! Mitől lehet nőni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és 166cm magas! Azt hallottam, hogy a Szójalecitin kapszulától lehet nőni! Tudtok még ilyen "szereket, vagy egyéb kapszulákat mondani? Köszi! :)
2011. febr. 19. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Badarság!

Ne akarj ilyen hülyeségektől nőni!

20-21 éves korig az ember szervezete FEJLŐDIK!

Biztos nőlsz még 2-4 cm-t.

Meg szerintem egy lánynak nem is kell 170 cm-nek lennie ...

De ez csak az én véleményem.


F/17

2011. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Még nőni fogsz. :-)

Még a középsuliban is az egyik legalacsonyabb voltam, mire 18 éves lettem, 172 cm lett a magasságom. Nekem ez pont jó, nem szeretnék se magasabb, se alacsonyabb lenni. :-)

2011. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Na ez aztán nagy probléma.Én meg 23 évesen vagyok 160cm.

Egyébként nem biztos, hogy nőni fogsz, én nyolcadikban is ennyi voltam már.

Teljesen jó ez a magasság, gondolj bele,hogy nézne már ki, ha a barátod alacsonyabb lenne mint te:)

Örülj neki, így ilyen gondod nem lesz.

2011. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Első, szerintem a kérdező nem lány. A téma a férfiak egészsége. :) Egyébként tényleg fogsz még nőni, ne aggódj emiatt. :)
2011. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

10:51 - A kérdező fiú (kategória: Férfiak egészsége).


Kérdező, 25 éves korig biztos nősz még, a fiúk hirtelenebb nőnek sokat, mint a lányok. A sport és a kiegyensúlyozott táplálkozás lenne fontos neked a megfelelő fejlődésben (mind a mérték mind pedig az egészség szempontjából), remélem, doppingszereket nem szedsz, mert az viszont visszavet a fejlődésben, illetve lényeges szempont, hogy milyen géneket örököltél, mekkorák a szüleid, nagyszüleid. Nálunk például öcsém túlnőtte apámat, a 2 nagyapánk magasságát örökölte.

2011. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja bocs nemtom, lehet, hogy fiú vagy, akkor sem kell elkeseredned, nagyon sok alacsony lány van, mint pl én is. Szerintem a 166cm nem gáz fiunál sem.
2011. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok! :)
2011. febr. 19. 11:07
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmilyen doppingszereket sem!

Esetleg nem tudtok olyan vitaminokat stb... mondani, ami serkenti a növekedést?

2011. febr. 19. 11:09
 9/17 A kérdező kommentje:
Az aloe-vera gélt szoktam szedni, de az nem doppingszer.
2011. febr. 19. 11:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a génjeidbe az van kódolva, hogy te 166 cm leszel, akkor hiába szedsz mindenféle szereket, attól még annyi leszel. De az is lehet, hogy két év alatt megnyúlsz még vagy 20 centit; ez teljesen egyénfüggő.


Amúgy a szüleid, tesóid (ha vannak) milyen magasok? Onnan lehet következtetni.

2011. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!