Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen 166cm magas vagyok!...

16 évesen 166cm magas vagyok! Mitől lehet nőni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és 166cm magas! Azt hallottam, hogy a Szójalecitin kapszulától lehet nőni! Tudtok még ilyen "szereket, vagy egyéb kapszulákat mondani? Köszi! :)
2011. febr. 19. 10:45
1 2
 11/17 anonim válasza:
Amikor öcsém hirtelen megnyúlt (1 év alatt 2 fejnyit nőtt), a hirtelen növekedéstől fájt a háta, úszni kellett járnia emiatt és térdeplőszéket venni az egyenes tartáshoz itthonra. Ne terheld a szervezetedet feleslegesen, úgyis érzékelni fogod.
2011. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az öcsém 20 éves korában érte el a mostani magasságát, szóval van még időd nőni. :-)
2011. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Milyen magas az apukád?


Ebből indulj ki mert vagy túl nőjük őket,vagy akkorák leszünk mint ők.Van ismerősőm aki tök alacsony volt és mivel azért az apja magas volt,a srác is beindult 16,5 évesen,annyi hogy elég későn érő volt.De csodaszer a növekedésre nincs.

2011. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
175 cm kb remélem legalább annyi leszek!! :)
2011. febr. 19. 18:43
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

akkor meg nőnőd kell,az nagyon ritka eset,hogy valaki kisebb legyen az apjánál.Mondjuk nálunk ilyen is van,de az apja a srácot 16 évesen csinálta,és akkora az apa mint te,tehát eltudod képzelni milyen fejlettlen volt,szóval ő olyan volt mint egy 14 éves gyerek és eleve a gyereke meg beteges is lett.Szóval ha korán csinálnak gyereket,vagy valami betegséget kap az anya a terhesség alatt akkor szokott olyan lenni hogy az utód alacsonyabb.


De szerintem nőni fogsz még,csak lehet 1-2 év is kell hozzá.

2011. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Igazából körülberül 20éves korodik még fogsz nőni olyan 5-9 centit.És az nem is olyen alacsony
2011. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én is 166 cm vagyok, 24 éves / F


14 éves korom óta nem nőttem semmit .


Rohadt sz a r ez miatt az életem.

2012. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!