Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem nem olyan kemény,...

A péniszem nem olyan kemény, mint korábban. Feláll, a hosszával nincs is gond, csak a keménységével. Mi lehet a gond? Lehet pszichés eredetű? Ha csaj csinálná, akkor jobban élvezném és keményebb lenne? 18/F

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Be kell vonnod egy csajt és akkor majd

választ kapsz a kérdésedre.....

2011. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet pszihés a dolog, a pasikra jobban kihatnak a lelki traumák, nehézségek a szex terén. Egyébként meg próbálkozz csajjal, és nem lesz gond :D
2011. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem lazíts. Lehet túlagyalod a dolgot. Valószínűleg pszichés a dolog. Ne félj, ha tiszta a fejed, minden oké.
2011. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

A farok keménységét, annak időtartamát főleg az egészségi (fizikai) állapot határozza meg. Táplálkozás, vitaminok, testmozgás stb. Káros szenvedélyek, egyes gyógyszeres kezelések, vagy azok utóhatása (bélrendszert, emésztést, felszívódást lerontó hatások) is okozhat gondot.


Lelki hülyeségek - felejtős. Egy egészséges férfit ez nem befolyásol. Legfeljebb erős idegesség, felindultság vetheti vissza az embert, mivel a kétfajta idegállapot általában nem fér össze egymással. De az csak átmeneti.

2011. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek Doktorosz Alekosszal!Jobban én sem tudtam volna leírni.Egyébként én is hasonló problémákkal küszködöm.
2011. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem indulsz be eléggé

ennyi az egész

nekem van hogy nem akar összejönni, konyul jobbra-balra

máskor meg váltogatjuk a pózokat, és olyan mint a beton :D

2011. márc. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!