Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, ti állva vagy ülve...

Fiúk, ti állva vagy ülve pisiltek otthon?

Figyelt kérdés
Barátom mindig ülve, merthogy úgy sokkal kényelmesebb.. engem meg ez tökre zavar, olyan férfiatlan.
2011. febr. 24. 13:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként aki nem hiszi, az próbálja ki, hogy célkalét tölt egy növényspriccelöbe és kb 70 cm-röl a maximális nyomáson a WC-kagylóba spricceli a tartalmát. (Ez ugyanis kb megfelel az állva pisilásnak fizikailag). Jó szórakozást utána a takaritáshoz!
2011. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Na kezdjük ott, hogy ahol a vécé bent van a fürdőszobában, ott eleve nem beszélhetünk higiéniáról. Az sokkal kevésbé normális, mint az állva vizelés.
2011. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
13:46, nem kötelező maximális nyomáson csinálni, arra ott az erdő, ahol kiélheti magát az ember. Az ujjak használatával ügyesen lehet lassítani, és máris nem fröcsköl addigra. A spriccelő az egészen más.
2011. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

mondjuk nekünk külön wc-nk van, nem a fürdőben van, de nem hiszem h felszállna a pisicsepp úgy egy-másfél métert és letelepne egy fogkefén.... :D

akkor nem kell a wc közelében tartani. meg a törölközőt sem.

nem értem ezt mondjuk, mert ha meg a vizet célozza be, akkor aztán végképp nem repked semmi sehova...:D

2011. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
De éppen hogy a vizet célozva is röpködnek a cseppek, de nem nagyok, hanem mint a vizporlasztó - és az több méterre is eljut, mivel annyira könnyü.
2011. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt pár hónapja, akkor is törölték...
2011. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

MErt miért ne lenne higiénikus a Wc a fürdőszobában?


Wc használat után egyből le lehet tusolni, nem arra felhúzni a gatyát amit előtte szétkentél a wc papírral..


Na az a higiéniátlan, meg a piszoár, mert visszapattanhat a faláról a pisicsepp!

2011. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Általában állva, de reggelente még álmosan inkább ülve. K
2011. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Érdekes, milyen sokan végzik ülve a kisdolgot a válaszolók közül, én csakis állva szoktam és igen férfiatlannak tartom az ülve pisilést, ja és a fogkefék a fürdőszoba másik végében vannak, ha odáig elszáll a "pisifelhő" akkor megérdemelte.


27/F

2011. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
én egy 197cm-es férfi vagyok és nehezebb a kis véccébe célozni egy ekkora fürdőszobába mint a mienk tehát inkább ülve pisilek vagy a csapba
2011. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!