Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire részesititek előnybe...

Mennyire részesititek előnybe otthon a meztelenkedést?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy mennyire szerettek otthon meztelenül lenni??Esetleg a gyerek előtt kell-e szégyelni a saját testünk meztelenségét??
2010. dec. 31. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok híve ilyenkor a meztelenkedésnek. Így is rámegy a gatyánk a gázszámlára, hátha még annyira fűtenénk, hogy meztelenül rohangálhassunk. Nyáron viszont vígan elvagyunk pucéran a kertben is, nem csak a házban.
2010. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Sehol nem meztelenkedünk.(Kettesben a hálószobában csak) Otthon a gyerekek előtt pedig egyáltalán nem! Egy ruhát felvenni még a kánikulában is kibírható. Nem olyan szép látvány senkinek a teste,hogy azt mutogani kellene. A gyerek pedig ne a szülők testének nézegetéséből tanuljon biológiát.

A természetes szeméremérzet ezt diktálja.

2010. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor nem meztelenkedünk, mert drága (lásd gázszámla..). De jó időben minden további nélkül.

Nincs még gyerekünk, de ha lesz sem fogok ebből problémát csinálni. A "természetes szeméremérzet" miatt nőnek fel olyan emberek, akiknek fogalmuk sincs a saját testükről. Emiatt képtelenek például a felszabadult szexre. Ami szerintem nem jó.

Plusz az én testem igenis szép :D

2010. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Meztelenül alszom, meztelenül vagyok a fürdőszobában, és ha magam vagyok is elég sokat meztelenkedek. Szerintem a gyerekek előtti meztelenkedést nem kell elítélni, így legalább nem lesznek szégyenlősek, de mindennek van egy határa. Szerintem.
2010. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Semennyire. Az egyetlen hely, ahol meztelen vagyok, az a fürdőszoba.


B.ú.é.k.!

2010. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
én csak a pályán veszek fel mezt!
2011. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk sem divat,a párkapcsolat az tök más,jó mondjuk még csak 16 leszek,de elég ciki lenne itthon,de ahány ember annyi szokás és nekem sincs bajom magammal,elégedett vagyok,de nem ettől függ,hogy valaki meztelenkedős vagy sem.Azzal viszont nem értek teljesen egyet,hogy ha állandóan látja otthon valaki az őseit így mászkálni,akkor az sem lesz szégyenlős,mert van ismerősőm aki igenis az és régen vitték is néha nudi strandra amikor még alsós volt akkor is,de tök sza.ul érzete magát,szólt is érte,meg otthon is mondta hogy azért mérsékeljék a dolgot.Szóval a másikra is tekintettel kell lenni,meg kell kérdeznia gyereket is nem zavarja a dolog,nem szégyenlős vagy,mert ha igen akkor nem szabad rá erőltetni,mert sokan azt gondolják,ha gyerek rá lehet nyitogatni,bemászkálni kérdezés nélkül,de abban meg nem láttok semmi rosszat,ha mondjuk kisgyerekként látta a szüleit az ember ruha nélkül,esetleg nagyon piciként akár valamelyikkel együtt fürdött.De a tekintet, a tiszteletben tartástól függ minden,meg fel lehet mérni hogy valakit zavarja vagy sem a dolog.Meg van olyan is ahol mint nálunk is nem divat a meztelenkedés,kopogtatnak ha van valami,de a gyerek később felnőttként úgy dönt,hogy ő nudista strandra szeretne járni,ezért is mondom sok féle ember van.Én nem nagyon örülnék ha itt össze-vissza mászkálnának.De gyerek előtt egy bizonyos korig és mértékig nem kell szégyelni,mert amikor igen kicsi akkor sokszor otthon látja jé a fiúnak,jé a lánynak milye van,később meg azért jobb már figyelni hogy ne hozzuk zavarba,van akit nem zavar később se,de van aki már akár óvisként is szégyenlősebb tipus.Bonyolult kérdés.
2011. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

82%-os!


Az egészséges szeméremézet nem gátolja a felszabadult sexet,ezt honnan vetted már?Nálunk senki nem magamutogató a családban,de a párkapcsolat senkinél nem jelentet gondot soha.A túlzott,beteges szégyenérzet,a test önutálata,csúnyának tartása hat így.Szóval a természetes és egészséges érzet és a már beteges az más dolog.Egy fajta egészséges szeméremérzet meg szerintem azért jó ha van,jobb mint amikor tinik felrakják magukat pucéron az iwiw-re és más oldalakra és ott pózolnak.

2011. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező neked mi a véleményed erről,majd oszd meg velün,engem érdekelne.
2011. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egész évben meztelenül vagyunk otthon a gyerek előtt sem szégyelljük a meztelenségünket, úgy gondolom ha a gyerek meztelenül látja a szüleit az teljesen természetes dolog.
2011. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!