Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Páromnak erős fájdalom jelentk...

Páromnak erős fájdalom jelentkezik vizelés közben ill. szexuális aktus után, eddig ez nem fordult még elő. Mi okozhatja ezt? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Én jelenleg 14 hetes kismama vagyok, enyhéb fertőzésre utaló tüneteim vannak, a következő héten megyek a dokimhoz mert aggaszt. Tegnap óta pedig a páromnak nagy fájdalmai vannak vizelés közben valamint aktust követően (ahogy azt már leírtam.) Jövő 7en szeretnénk felkeresni egy urulógust ugyanis eddig ha nekem volt valami kisebb fertőzésem, gyulladásom akkor a páromnak is felírt a nőgyógyászom kenőcsöt de mivel most babát várok szeretném ha egy urulógus is látná. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Ugye nincs komoly baj?
2011. febr. 27. 17:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a fitymavégi bojt és a makkja teteje is piros volt.
2011. febr. 27. 21:44
 12/16 A kérdező kommentje:
Nos, tegnap jártam az urulógián, a párom pedig a bőr és nemibeteg gondozóban. Nekem azt mondta a doki, hogy a veséimmel semmi gond, viszont hugyuti fertőzésem van, augmentint kaptam rá. 1 hét múlva vissza kell mennem. A páromnak pedig 10 nap múlva lesz eredmény. A nőgyógyászomhoz hétfőn tudok menni. Egyelőre ennyi. :)
2011. márc. 1. 09:08
 13/16 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy megírtad. :-)

Tehát te Augmentint kaptál, ő meg semmit sem a viszketésre?

A tüneteitek mennyit változtak, amíg nem írtál?


EE

2011. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem viszket neki, csak nagyon ég meg csíp amikor pisil vagy aktust követően. Ő még azért nem kapott semmit mert még nincsenek meg az eredményei. De am most azt mondja nem fáj, de most nekem sem valószínűleg azért mert most nem vagyunk együtt "úgy". Meg egy jó darabig nem is leszünk.
2011. márc. 1. 14:10
 15/16 anonim ***** válasza:

Reméljük, hamar rendbe jöttök...

Ha megvannak az eredmények, majd tudasd itt is... addigis mindkettőtöknek jobbulást, és kitartást! :-o

2011. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A párod is fog kapni bogyót és elmúlik. 1-2 hét múlva mehet a maci a málnásba.

Előfordulhat sokmindentől, nem kell megijedni.

Én a hosszú, FORRÓ fürdőt ajánlanám a párodnak, meg sok folyadékot (pl. tea - forrón).

A forró fürdő (napi 2-4h, folyamatosan forró vízben) megöli a kis roh@dékokat, illetve forró vízben kevésbé is fáj a vizelés (pl. közben zuhannyal ereszti magára). Nekem anno pár napos ilyen kúra teljesen elmulasztotta. A gyógyszer természetesen megvolt, azt nem tudom mennyire kellett, de a tuti a biztos. Én automatikusan kaptam tabit, amikor párom bent volt, nekem be se kellett mennem. Hozzátenném, h 1x fordult ilyen csak elő, mert én elég erős immunrendszerrel rendelkezem, ő meg odafigyel magára.

2015. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!