Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért nem mondják el az iskolás...

Mért nem mondják el az iskolásoknak hogy a prosztata vizsgálat a suliba nem kötlező? Szerintem ez szemétség!

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek joga lenne dönteni kivel és hogyan és mikor akar ilyen vizsgálatot csináltatni.Azért erről nem a szülőnek kellene döntenie a gyerekével együtt?ide hoznak tök idegen dokikat akik taplók is néha,meg még most is más előtt csinálnák.Sza.r alaknak tartom aki nem mond el mindent az ilyen kérdésekben,amiről dönteni tudnánk.A suliorvos nem urológus,már ott kezdjük el,a lányok sem suliorvosnak mutogatják a muffjukat,nem más előtt,akkor mért gondolják nekünk minden mindegy?Meg a legtöbb nő nem engedi hogy a lányához ilyen területen bárki hozzá érjen,a fiú meg nem számít ezek szerint?
2011. márc. 4. 19:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

A diákokat teljes tudatlanságban tartják ebben témában kapcsolatban ezért is tudnak néha megalázó helyzeteket teremteni.pl. olvastam többször egyszáll fas.ban/tangában(csajoknál)összezárják őket.Nem buznyákok vagyunk,meg naturalisták.Máshol,felnőttekkel ilyen nem mernek annyira csinálni.Még lehetne sorolni.

Én tisztábban vagyok nagyjából ezekkel,de a többség nem.És ezzel rendesen vissza is élnek.

2011. márc. 4. 19:20
 2/20 anonim ***** válasza:

Már megint kezded?

Már bocs, de aki arra sem képes, hogy szóljon, hogy nem akarja vagy utána kérdezzen, hogy kötelező-e az meg is érdemli...

Nyissa ki a kicsi száját ha baja van...

2011. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kellemtlen vizsgálatot tudnék neked sorolni,amiket muszáj legalábbis nagyon erősen ajánlott megcsináltatni évente két évente. A prosztatavizsgálatról még nem hallottam,hogy suliban csinálják de najánlom nézz be a szex témakörbe hány fitymaszükületes 10en huszonéves fiu ir,hogy mit tegyen mert nem mernek orvoshoz menni... hát ezért teszik kötelezővé,gondolom én,a te érdekedben. Nem fogsz belehalni,nem kell nyávogni meg hisztizni mint egy kislány.
2011. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Másodiknak igaza van.

Egyébként az egésszel nem az a baj, hogy kötelező-nem kötelező vagy tud-e róla a diák... Ez egy szükséges rossz. Kellemetlen, de el kell viselni.

Az egyetlen probléma az az, hogy gyakran tényleg nagyon gorombák az orvosok.

2011. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mit kezdek?nem értem.De nem kötelező,mint írtam.Mért kell tudatlanságban tartani a diákokat ez volt a kérdésem.Meg ha rossz tapasztalata lesz asszed később elfog madj menni?A válasz egyértelmű nem.Már csak azért sem.Szerintem ez köcsögség.
2011. márc. 4. 19:37
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem kellemetelen,hanem megalázó,oda hozznak egy orvost aminek valymi köze nincs a töködhöz,nem urólogus úgye bár.Aztán ott les miközebe fogdosod magad,meg még a végig nézeti az osztálytársaddal,ha nem mersz szólni,vagy szembe ülteti az asszisztenst is,még szarabbul érzed magad.Haverom esete amit írtam,ja és általánosban honnan tudta volna már.
2011. márc. 4. 19:41
 7/20 A kérdező kommentje:

Ha van szád és tudod és mered használni nem kell ám elvisleni,nem kell megalázkodnod:)

De a szükületes témához annyit,honnan tudod ez milyen százalékot jelent a valóságban,lehet baromi kis számot?Meg a lányoknak is lehet gombájuk,őket még sem vizsgálgatják.Mért te iskolaorvossal vizsgáltatod magad vagy inkább mész a megfelelő dokihoz?Iskola orvos mért meztelül vizsgál?A rendes kuki doki nem,ő nem aláz le direk,nem így vizsgál!

2011. márc. 4. 19:49
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Már prosztata vizsgálat is van a sulikban, ezt azért nem hiszem el, azért ott még csak nem tart ez az aberrált társadalom.
2011. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Bocs, de ordenálé baromság, hogy egy sima orvos ne turkáljon mert semmi köze a prosztatához.

6 éves az orvosi egyetem ahol minden szakmát minimum alap szinten meg kell tanulni és kötelező gyakorlaton is megfigyelni.

Egy prosztata vizsgálat alap dolog amit bármilyen orvos el tud végezni.


Még mindig úgy gondolom, hogy akit zavar az szól. Az nem indok, hogy nem tud róla, hogy szólhat... Mekkora szánalom már ne haragudj?

Igen, az ilyen megérdemli.

2011. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te kevered a szezont a f­aszommal. A prosztatavizsgálatot úgy végzik, hogy jó mélyen a seggedbe nyúlnak.

Amiről te beszélsz, az a makk/fityma vizsgálata.

2011. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!