Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 1 férfi vazelinnal vastagít...

Ha 1 férfi vazelinnal vastagítja péniszét milyen problémák léphetnek föL?

Figyelt kérdés
Én is gondoltam rá mert nekem alaphelyzetbe nagyon vékony:S:S 1 ujjnyi vastag :S:SSS meg még rövid is és már nem birom..félek ez miatt a lányoktól hogy kiröhögnek:S
2011. márc. 6. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
He?
2011. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha szarul csinálod elfertőződik, vagy akár szét is durranhat. Aztán már az orvos sem tud rajta segíteni > amputáció.


Nem ér annyit.

2011. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, hogy miről van szó?
2011. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Árulja már el az aki érti, hogy a vazelintól miért is vastagodna bármi is?
2011. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mármint belülről kitömni vazelinnel? Még mindig nem értem. Hogyan? Eszedbe ne jusson! Az ember mindig tanul valamit.
2011. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nem a synthol-ra gondolsz?
2011. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal arról van szó, hogy a hímvessző bőre alá fecskendezett vazelin elvileg szövetszaporulatot okozna, ezáltal vastagítva a szerszámot. Nem éri meg, láttam már ilyet. Az illető a sokadik plasztikai műtéten volt túl, mert elhalt a bőr a nemiszervén. Szóval ne csináld semmiképp, nehogy azt is elveszítsd, ami van! Ha jó a technikád, nem lesz panasz rá, nyugalom!
2011. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Erről van szó:

[link]

2011. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

vannak gyakorlatias, mindenféle szer mentes hosszabbító, nyújtó, vastagító erősítő gyakorlatok.

keress rá neten.

kis ügyességgel nekem 1 cm-t nőtt hosszra, és 1.5 cm-t vastagodott 2 hónap alatt...nemsok nemsok, de több a semminél.

2011. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyen, pl. (erős idegzetűeknek) : [link]
2011. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!