Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A MAKKOM berepedezett Mit...

A MAKKOM berepedezett Mit lehet tenni? Miért lehet ez? Mi a megoldás.

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell elképzelni hogy ha lenézel a cerkádra akkor a cerkával párhuzamos irányú repedéseket látsz a makkon és nem tudom hogy miért lehet ez?!

Ha tudtok valami megoldást erre? Miért lehet? Hogyan lehet kezelni?

Köszönöm előre is


2011. márc. 15. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem meg ilyen "töredezett" minta van rajta, mint a randomul összetört márványlapokat mikor lerakják.

Sztem ennek semi jelentősége nincs, legalábbis még egyik csajom se panaszkodott.

2011. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerinted ez nem fertőzés?

Kezeled valamivel?

Mióta van ez neked?

2011. márc. 15. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig nem normális. Egy bőrgyógyásznak kellene megmutatni, ő ír rá kenőcsöt, és meg tudja nézni mi okozza.
2011. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fertőzés???

Dehogy.

Nem fáj, nem viszked, nincsen semmi jele a fertőzésnak.

Nem kezelem semmivel, kb 4 éve van, semmi extra...

2011. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel engem teljesen körülmetéltek és az egész bőrt levágták, ezért ki van száradva a makk, de nagyon durván és nekem is ez van, néha már fehéredik is, nagyon para... nincs mit tenni. Orvosok annyit mondtak, hogy körömvirágkenőccsel kell kenni. Nekem nem válik be, mert ha kenem vele, addig jó, de ha pár nap után már nem kenem, akkor még durvább lesz a látvány, mint előtte volt :(
2011. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen mint a kérdezőnek. Elmentem urológushoz, írt fel neogronormon kenőcsöt, de nem igazán hatott. Én a fitymámat hátrahúzva tartom (gyk. ha ránézel a brémre, olyan, mint egy metélt), és így nincs repedés. Szerintem a fitymám minimálisan szűk, és emiatt van berepedezve hogyha rá van húzva a makkra. Lehet nálad is ez van.
2011. ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kiszáradástól repedezik folyton és fehéredik, elég gáz, a körülmetélés miatt van nekem is
2011. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!