Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület. 14 éves...

Fitymaszűkület. 14 éves vagyok, és amikor nem áll akkor teljesen hátra tudom huzni a bőrt, amikor meg teljesen áll, akkor csak a feléig! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék műtétet,milyen otthoni gyógyitó dolgok vannak?Mellesleg 18 centis a péniszem...ez nagyon nagy?a 18 cm hátrány vagy előny?HELP!!
2009. febr. 22. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Eszedbe ne jusson házilag "kezelni"! Irány az urológus. Kis vágás, 2 hét kellemetlenség és meg van oldva a probléma.
2009. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
kereső - fitymaszűkület - találatok elolvasása
2009. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

nem nagy az egy átlagos normális méret!

De ezt mindenképpen jelezni kell orvosodnak! és nem számit műtétnek amit csinálnának vele, csak egy vájdalom mentes izé nem tom h hogy nevezik. De ne félj mert ha most ezzel nem mész el a dokihoz, később komolyabb komplikáciok lehetnek...

és akkor könyörögni fogsz a dokinak h segitsen rajtad!!!

2009. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
73%
Nekem is volt pár évesen. CSak egy kis metszés volt. meglátszik a helye de legalább tudom használni :D
2009. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de hallottam olyat,hogyha minden reggel hátrahuzom,eröltetem,persze addig amig már nem birom,és ha minden reggel ezt megcsinálom,fél év mulva ez elmulik...ez lehet h beválik?:S
2009. febr. 22. 22:06
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
nem valószínű. Én most megyek vele dokival. Full ugyanez a problémám. 15 éves vagyok. Ne halogasd csak rosszabb lesz
2009. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
*dokihoz
2009. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de a csajok nem nézik azt le akinek levan metélve vagy megvan vágva?
2009. febr. 22. 22:16
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
A csajok nem nézik. Ha valaki szeretni fog, nem azért fog szeretni, mert körül vagy metélve vagy mert van/nincs rajta egy aprócska vágás, amit amúgy se lehet észrevenni sokszor. Szerintem húzzál dokihoz, mert ezzel a fél évig erőltettet húzogatással is árthatsz neki. Érzéstelenítik úgyis, kibírod szerintem a későbbi élményekért ;) Lány vagyok.
2009. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
nekem is volt, de nem mentem orvoshoz, itthon gyógyítottam magam:P
2009. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!