Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok, és mikor...

15 éves fiú vagyok, és mikor nem merev a nemiszervem akkor hátra tudom húzni a bőrt, amikor merev akkor egy kicsit és kicsit fáj is, ez fitymaszűkület lehet. De én nem akarok körülmetélést, nem akarok. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
szólni fogok anyukámnak, de izgulok:S
2008. aug. 1. 23:36
 1/6 anonim válasza:
39%

Recskázz többet!


(az pontozzon le csak, aki jobb fitymatágítást javasol helyette)

2008. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%

Szia.

Régebben nekem is ugyan ez volt a problémám.Bizony erre a megoldás a körülmetélés...De egyáltalán ne aggódj csak az elején lesz furcsa,de alkalmazkodni fog az érzékenysége és UGYANOLYAN érzés lesz mint az előtt!

Jah és nem a teljes bőrt távolítják el csak a tetejét...

Ne aggódj,és addig kell megoldani mielőtt tényleg fontos lesz :D !

Sőt sokkal egészségesebb mert tisztább is marad.

2008. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
Ne foglalkozz az első válaszadóval!Attól csak bereped,és vérezhet.Minél előbb ess csak túl a műtéten!
2008. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem:) mindenképp azlesz a műtét, de akkor jó ha csak egy kis bőrt távolítanak el:) igazából már masztrubáltam egyszer miután elélveztem azután fájni kezdett is, szóval mindenképp megkkelnézni. köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 1. 23:59
 5/6 anonim válasza:
67%

màr ne haragudj,de azért mert az elso hozzàszolo durvàn irta meg a véleményét attol még nem hulyeség.

nekem is az volt,10 évesen,elkezdtem huzogatni rajta a bort(akkor is fedeztem fel a gyonyort) és szépen kitàgult.

miért kell rogton mindig kés alà fekudni??

2008. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Én kés alá feküdtem és most iszom a levét. A makk ki van száradva, mivel nincs, ami természetes nedvességét megtartaná rajta.

Emiatt kérges, foltos, hámlik a makk. Egyre fehéredik, nem túl esztétikus.

Egyéb gondok is vannak, fáj...

2009. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!