Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszem tövében fájdalmat...

Péniszem tövében fájdalmat észleltem 1hete, egy ér feszes merev volt ami mára már a hajszálerekig kiterjed ez valami trombozis mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Urológus orvost keress fel ezzel a problémával. Nem kell beutaló az urológiára. Menni fog? :)
2011. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali!


Ez tudod jellegzetesen az a szitu, amikor nem ide kéne kérdést kiírnod, mert tudod te, hogy mit kéne tenned, csak nem mered meglépni, így viszont a bajt NEM MEGELŐZÖD, HANEM ASSZISZTÁLSZ A SÚLYOSBODÁSÁHOZ!

Nem azt mondom, hogy minden apróság miatt orvoshoz kell rohangálni, de vannak esetek, amikor már előre érzed, hogy baj lesz, ILYENKOR NE HABOZZ, HANEM MENJ EL!



Eddig még nem hallottam arról, hogy a pénisz hajszálereiben trombózis fordult volna elő, de nem szégyen bevitetned magadat a kórházba/az ügyeletre, akár egy ilyen miatt vmeik szülőddel/pároddal, esetleg a szomszédoddal vagy haveroddal, barátoddal, akinek van kocsija, szükség esetén betegszállítóval, amiről érdeklőd7sz a 104-es, vagy a 112-es segélyhívón.


Sztem hülyeség várni reggelig. Ha félsz, hogy ez már csak romlik, akkor AZONNAL BE KELL MENNED A KÓRHÁZBA, ÉS ITT NINCS KIFOGÁS! (Azokat csak az ostoba emberek keresnek, akik a saját kárukon tanulnak. Te ne tartozz közéjük! <<:-O )


Üdv: EE

2011. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!