Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan gyógyuljak meg az...

Hogyan gyógyuljak meg az állandóan visszatérő húgycsőgyulladásból?

Figyelt kérdés
Húgycsőgyulladásban szenvedek,a gyógyszerek tömkelegét szedtem már be,mindenféle kenőcsöt használtam már,tőzegáfonya kapszulát szedtem. Tünet:piros, viszket,ég.Hogy lehet ebből meggyógyulni?Akinek volt már ilyen jellegű problémája,hogy gyógyult meg???
2011. márc. 30. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyenek az etkezesi szokasaid? Stresszes eletet elsz?

Ugyanis ennyi gyogyszertol, mar regen elkellett volna mulnia ennek a gyulladasnak.

Cickafarkfu-koromvirag-diofalevel. Ezekbol keszits furdot, de maradj a vizben 15 percig, es tobb napon at vegezd ezt.

Belsoleg: Cickafarkfu-csalan-koromviragtea kevereket fogyasszal, de addig mig a panaszod nem szunik meg.

A viszketes miatt meg lehet a gyogynovenyekhez tenni, kakukkfuvet es kamillat, a furodhoz.

Naponta fogyasszal el 3-4 cikk f. hagymat, es igyal sok folyadekot, lehetoleg keruld a hust, a kavet, az edesseget, es a fuszeres eteleket.

Jobbulast.

2011. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!