Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon mitől lehet ez, mit tegyek?

Vajon mitől lehet ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta igen akadozik a vizeletem, de csak máshol! Itthon semmi baj nincs, de másnál vagy iskolában nagyon rossz. Mitöl lehet ez?
2011. ápr. 4. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressz,de nem biztos!
2011. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves vagy?
2011. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18
2011. ápr. 4. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
stressz. Esetleg félsz, hogy meglátnak? Akkor használd a fülkét. Ha a hangot sem akarod, hogy hallják, amint elkezdesz pisilni, húzd le a wc-t, az éppen eléggé fog csobogni ahhoz, hogy senki ne halljon semmit.
2011. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazábol ha máshol vagyokmindig ugymegyek el wc re hogy kell de ha ott vagyok akkor meg eröltetnem kell hogy jöjjön.
2011. ápr. 5. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
ProstamolUno, megkönnyíti a férfi dolgát xD
2011. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már párszor, hogy már alig tudom visszatartani, elmegyek WC-re, és ha mellém áll valaki, egyszerűen nem jön. Csak miután kiment, utána tudok rendesen.


Ez főleg akkor kínos, ha haverral együtt megyünk pisálni, és ott is ugyanez van, és ő már rég a kezét szárítja, mire én végzek...

2011. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy "hónapok óta".

Ebből próbálom azt kikövetkeztetni, hogy nincs így ez gyerek korodtól kezdve.

A kérdés, hogy mi történt veled, amikor elkezdődött.

Tuti, hogy valami kellemetlen esemény történt akkor, ami megoldásra vár azóta is.

Játszd vissza, és próbálj kitalálni megoldást rá, hogy legközelebb ne kellen már paráznod ebben a kiszolgáltatott helyzetben.

2011. ápr. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!