Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudhatnám meg hogy...

Hogyan tudhatnám meg hogy AIDS-es vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés

Voltam már együtt a párommal, eddig csak a szájjal való kielégítésig jutottunk, és volt hogy sebes volt a szája de úgy is kielégített. És mostanában eléggé fáradékony vagyok, van hogy szinte egész nap tudnék aludni, lehetséges hogy HIV fertőzött lettem?


Kérlek titeket segítsetek!


2011. ápr. 5. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért a párod AIDS-es? vagy a fáradékonyságból te egyből arra következtetsz, hogy AIDS-es vagy? mert akkor inkább a fejedet vizsgáltasd.
2011. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, inkább csináltass egy vérképet, mert lehetsz vérszegény, meg sok más.

Kábé az AIDS az utolsó dolog, ami okozhatja. A HIV fertőzést egy influenzaszerű megbetegedés jelzi, amit évekig (!) tartó tünetmentes időszak követ.


Amit viszont tegyél meg.

1. Ha már összejöttetek a pároddal, akkor felnőtt módra üljetek le, és "Let's talk about sex". Azaz beszéljétek meg a dolgot. Védekezés, biztonság, ilyesmi.

2. Utána szépen vonuljatok el mondjuk a területi nemibeteggondozóba, és csináljatok meg néhány szűrővizsgálatot. Ne csak AIDS-re.

3. Carpe diem.

2011. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha hülyeséget kérdeztem, elég fiatal vagyok még és az iskolában sajnos mostanság már nem tartanak erről olyan bőséges beszámolót, hogy hogyan lehetek AIDS-es vagy hogyan nem. Egyébként nem AIDS-es, és előttem még nem volt senkivel ilyen kapcsolatban. Csak azért kérdezem mert mind2en fiúk vagyunk. Légyszi ettől még értelmes válaszokat írjatok...
2011. ápr. 5. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem AIDS-es, és előttem még nem volt senkivel ilyen kapcsolatban"

Akkor hogy kapnád el ha ő sem AIDS-es?

Drogoztok?

2011. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor olvass utána:

[link]

2011. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Előszöris...

_ Megkérdez7em, hány évesek vagytok?

_ Ti most csak kíváncsiságból próbáltok ki homoerotikus dolgokat, vagy valóban melegek vagytok?


Idézlek:

"...És mostanában eléggé fáradékony vagyok, van hogy szinte egész nap tudnék aludni,..."

_ Csak ez alapján feltételezed, hogy HIV-vel fertőződtél? Vagy miből gondolod?

_ Óvszert használtatok? (Még orális szex esetén is ajánlott)


Üdv: EE

2011. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 évesek és csak kíváncsiságból, óvszert nem használtunk.
2011. ápr. 6. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Idézlek:

"...És mostanában eléggé fáradékony vagyok, van hogy szinte egész nap tudnék aludni,..."

_ Csak ez alapján feltételezed, hogy HIV-vel fertőződtél? Vagy miből gondolod?


*** *** ***

Ha viszont csak kíváncsiságból próbáltátok ki az orális kielégítést, abból még korai lenne "párodnak" nevezni a barátodat, akivel csináltad, függetlenül attól, hogy ez páros tevékenység. A "páromnak" azt a személyt nevezzük, akivel szerelmesek vagyunk egymásba, homo- ill. heterofil kapcsolat esetén is. (!!!)


EE

2011. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!