Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sárga sperma, ez normális?

Sárga sperma, ez normális?

Figyelt kérdés
sehol sem láttam ilyet, teljesen sárga a spermám, ez normális?
2009. febr. 28. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
szerintem ez nem normális! menj el orvoshoz
2009. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen 100% vagy csak a végén pár csepp?

Ha teljesen vagy legalábbis elég jó része, mindenképpen urológushoz menj gyorsan!!! És az a sárga milyen sárga? Biztos, hogy nem esetleg halvány véresről van szó?

Mindenképpen menj el orvoshoz, ne viccelj, akár sürgősségi eset is lehet belőle, nem lehet persze tudni miről van szó, de szóval azonnal urológus!!

(Esetleg sezxben nem durvultatok a heréddel? ... mert az tud ilyet csinálni !!)

2009. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A sperma színe lehet szürkés, sárgás is, ez is normális, akkor van igazán baj ha rózsaszínes, pirosas. De mivel nálad eddig nem sárgás volt, mindenképpen érdemes urológus szakorvoshoz fordulnod. (nem tudom kell-e beutaló a háziorvosodtól) ili
2009. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A sárga spermán semmi különleges nincs. Verd ki egy párszor, sűrűbben, mint szoktad és ha akkor sem lesz fehér akkor menj el egy orvoshoz. Nem kell ettől ennyire megijedni


25/f

2009. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Kedves előttem szóló, azt akarom kérdezni hogy mire alapozod hogyha sürvebben nyúl hozzá, már nem lesz sárga? Én volt hogy a barátommal 3 nap alatt 10szer voltunk együtt, de még 10. alkalomkor is fehér volt neki. Akkor?

Szerintem a sárga sperma abnormális, valamilyen méreganyag felgyülemlett a szervezetedben, egy orvoshoz nem ártana elmenned! De ha nem akarsz mindenáron ilyen kényes dologgal orvoshoz menni, vannak a neten olyan oldalak, ahol ingyen tudsz kérdezni szakembertől aki hamar válaszol! Ha ő azt ajánlja hogy menj el személyesen is egy orvoshoz, akkor mindenképpen menj el, de legalább a tudatod meglesz hogy nem hiába mész el ilyen kényes témával.

Keresek neked mindjárt ilyen oldalt....


Meg is van:

[link]


Dr. Bógyi György urológus online válaszol neked akár 6 órán belül!

Sok sikert!

2009. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
99%
Arra alapozom, hogy nekem is volt ilyen színű, ha mondjuk egy hétig nem nyúltam hozzá. Sűrűbb is volt és a szine is inkább sárgás volt, mint fehér.
2009. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Naponta általában egyszer csinálom (vannak kivételek amikor egyszer sem vagy kétszer) és már legalább úgy 1-2 éve sárga. Eddig nem igazán aggódtam de most már elégé bevagyok parázva. Bármilyen orvos tudd erre választ adni?
2009. febr. 28. 14:49
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Sztem ez nem normális. voltam már pár pasival együtt, de ilyen színt egyiknél se tapasztaltam.

hétfőn menj el egy urológiai szakrendelésre. beutaló nem kell.

2009. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék Kérdező, itt a válasz. ili

2009. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nagyon röviden: ciki vagy nem ciki, menj el urológushoz !!!!
2009. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!