Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogyha hirtelen...

Miért van az hogyha hirtelen kéne nem birom emelni a lábam? (lentebb)

Figyelt kérdés

Üdv 14éves fiú vagyok (lisztérzékeny, és elég nagy lúdtalpam is van), és van olyan hogy lépek és egyszeruen nem lép a lábam vagyis nem reflex szerűen mert utána igy elhúzom és akkor tudok csak nagyon idegesitő meg nem csak a lábammal a kezemmel is van igy. Anyum védőnő és azt mondta , hogy szedjek magne B6-ot, mert ahogy növok lehet azert is.

Focizok is és ma is volt meccsem és bedobás van ott állok a gyereken és odadobja neki a labdát (normál esetben simán elértem volna) lefordul és csak annyit kellet volna hogy kitenni a lábam és nembirtam felemelni és eldőltem...-.-", meg szaladok és begörcsol a talpam és ahogy lépek elis esek-.-:(:( de ha ez csak ilyen egyzseri eset lenne... nem lenne gond, de minig ez volt amikor elkezdek gyorsabban futni vagy elesek a saját lábamba vagy valami.... és már nagyon unom ez van kb egy éve ilyen mértékben. Motorral is este mentem és ahogy váltottam behuztam a kuplung kart és nem birtam kiengedni ...

KÉRLEK SEGÍTSETEK, BÁRMIT MEGHALLGATOK, BÁRMILYEN TANÁCSOT!!!

köszönöm szépen


2011. ápr. 14. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel fordulj orvoshoz, még nem lesz rosszabb, esetleg nem történik nagyobb baj a motoron.
2011. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet, hogy tényleg a növéstől, de szerintem menj el minél előbb orvoshoz, az lenne a legjobb, s te is nyugodtabb lennél. Már kicsit túl sokat vártál vele igy is! Ha baj van, akkor az a legeredményesebb ha minél előbb elkezdik a kezelést.
2011. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, már gondolkodtam rajta de milyen orvoshoz? sima háziorvoshoz vagy ...?
2011. ápr. 15. 14:12
 4/6 anonim válasza:
Eléször talán sima háziorvoshoz, de én a helyedben elmennék egy neurológushoz, mert ennek köze lehet az idegközponthoz. Nekem amikor ilyen hasonló tüneteim voltak, Multiplex Sclerosist állapítottak meg.. voltam mágneses rezonancián is, az is kimutatta. Nem ilyesztgetni akarlak, mivel még növésben vagy végülis lehet attól is... de menj el orvoshoz, minél előbb!
2011. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos a tüneteid alapján meg tudja mondani hova kell tovább menned.
2011. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha 1-2 hétig szedem ezt a magne b6 -ot és utánna meglátom hogy jobb lesz-e vagy nem, ha nem lesz jobb tényleg el kell menni az orvoshoz, De érdekes 2napja szedem a B6-ot és a kezeim máris jobban működnek... volt amikor kinyitni és ökölbe szoritani a kezem nembirtam egymás után 2X de most megy 10X is.:)
2011. ápr. 15. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!