Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A himvesszöm alján van egy...

A himvesszöm alján van egy bördarab ami kilog és azt lehet mozgatni. Már rég óta ott van mi lehet az?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 10:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jah és börszinű logó mondjuk hasonló mint amikor a körmöd melet lóg a bőr ha meghuzod fáj de lent amik meghuzom nem fáj semmi.
2011. ápr. 15. 17:03
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha letépném lenne bajom, EE? Am te segitesz a legjobban :D :P
2011. ápr. 15. 17:07
 13/14 Dr.Pataki Ágnes válasza:

Kellemes napot mindenkinek!

Drága kérdező, jó lenne tudni rólad pár adatot ahoz ,hogy meg lehessen állapítani mi pontosan itt a probléma.

(kor,a bőrdarab mérete,stb) Veszteni nem veszthetszu ha megnézeted egy ehez értő szakemberrel.

2011. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kösz! :-T De az eddigi leírásaiddal nem megyünk semmire! Így képtelenség bármire is következtetni. Márpedig anélkül hogy vársz tőlünk segítséget, ha nem adod meg a problémád tisztázásához szükséges infókat? dO.ob

˙ Eddig jóformán semmit nem tudunk a problémádról, csak annyit, hogy van. Amiket eddig leírtál róla, azt így nem tudjuk elképzelni, kben akár már az előző hozzászóló is talán tudott volna már mondani róla vmit, így viszont igaza van: hiányos infókkal nem le7 mit kezdeni! dO.ob


Mielőtt elküldöd amit írsz, elolvasod, visszaorvasod, amit leírtál? dO.ob

Am. addig sztem ne küldd el a kommentedet, amíg jutnak eszedbe dolgok. Felesleges végigspamelni többoldalt, csakazért, mert még hozzáfűznél vmit, pláne úgy, hogy az infók semmitmondóak! dO.ob

Nem megsérteni akarlak, de én ezt így látom ennyiből. Hány éves vagy? (Ez még mindig nem árultad el...)


_ Tudom, hogy hol van a hímvessződ alja, azonban OTT HOL VAN!???

_ És le tudnád mérni, ha le akarnád mérni, akár vonalzóval, akár vmihez viszonyítod annak nagyságát (méretét) és alakját, mert ez még mindig nem világos!



Addig semmiképp ne tépd le, amíg nem tudjuk mi az a kilógó akármi!? De ha ennyire nem megy körülírnod a problémát, akkor valóban hasznos lenne megmutatni, mert így még hetekig barkochbáz6nánk, akkor sem jönnénk rá mi az. Így nyilvánosan viszont nem bíztatnálak arra, hogy feltedd ide megmutatásra fénykép formájában, bár ez rád van bízva.


A leghasznosabb így valóban az lenne, hogy elmész a bőr- és nemibeteg-gondozóba, és megmutatod nekik mi is az. Ha vmi bőrelváltozás, akkor azt ott lekap6ják pilanatok alatt is akár, vagy ha olyan, akkor felír6nak rá megfelelő készítményt.


Más 5letem perpill nincs.



Üdv: EE

2011. ápr. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!