Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológus javaslatára hátrahúzv...

Urológus javaslatára hátrahúzva kéne tartanom a fitymámat, de hiába húzom hátra, folyton előre csúszik. Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Jártam urológusnál, és ő mondta, hogy jobb volna, ha hátrahúzva hordanám a fitymámat, higiéniás szempontból. De hiába húzom hátra, elég gyorsan visszacsúszik a makkra. Mit tehet ez ellen?
2011. ápr. 26. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%

Időközben egy német fórumon találtam egy másik érdekes megoldási alternatívát fényképes képsorozattal illusztrálva. nem kell hozzá más, csak egy teáskanál, és pillanatok alatt meg le7 csinálni.



Aki nem tud németül, annak itt a lényeg:

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

1.) Húzd hátra teljesen a fitymádat, úgy, hogy az teljesen kifeszüljön, majd nyálazd/síkosítózd be teljesen a makkoddal együtt.

2.) Nyálazd/Síkosítózd be magát a kanálnak a nyelét majd rakd rá a kifeszített fitymád hátoldalára, úgy, hogy a kanál vége a kül- és belfityma összeolvadásánál legyen.

3.) Görgesd előre (rá a kanál nyelére) a külfitymád! Arra figyelj, hogyha túl kevés, vagy túl sok fitymát húzol fel, akkor a fityma könnyen visszacsúsz6 az eredeti állapotába!

4.) Ezután a kanál nyelét simítsd körbe az így magába befordított fitymában EGÉSZEN A FÉKIG!. Először csak egyik irányba simítsd, majd ha a fékhez elértél, ne húzd ki a kanalat, hanem fordulj visszafelé és simítsd körbe a másik irányba is! Ha itt is elértél a fékhez, csak akkor húzd ki a kanalat!


A "Kanáltrükk" kulcsa abban rejlik, hogy a miután a cerka hátoldalán rendben befedi a külfityma a betűrt belfitymát, hogy az elülső oldalán is rendesen fedi-e a féknél!? (Ugyanis a féknél megszakad a fityma körkörössége, mert az a húrszerű kis bőrképlet ott bezavar, és ha nincs rendesen ráhúzva a fékre a külbőr, akkor az egész uúgy visszaugor6.)



========~========~========~========~========~========~========~========

Fordítás: EE

A fordítás alatt ill. benne részben olvasható trükkök és tapasztalatok sajátok, sőt jelenleg is így van a fitymám önmagába tűrve és már legalább 1 órája tart a helyén merevedéskor is.

ForrásLINK:

>> [link]



Egyébként azt kell, hogy mondjam, a németek nagyon okosnak tűnnek számomra ezen a téren, és egészen nyitottan kezelik ezt a dolgot. nem egy német fórumon folytatott kommunikációkról ill. tapasztalatokról szereztem már pozitív benyomást. Lenne mit tanulnunk tőlük... do.Ob



Üdv: EE

2011. máj. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet, hogy ezt is kipróbálom. A ragtapaszos verzió nem a legegyszerűbb, és nem is túl design-os:).
2011. máj. 8. 11:49
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

...és ebben egyet is értek veled, azonban a ragszalagos sztem jobban tart, míg a kanáltrükköshöz azért nem árt, ha a fitymád nem annyira tág/bő. A ragszalagost viszont még 1 centis Leukoplaszt-talkel vagy más hasonló, ámde bőrbarát szalaggal is némiképp nehéz elsőre kivitelezni. én pl. úgy egy órát szenvedtem vele, míg végre sikerült megtalálnom a módját, hogyan tart a legjobban.

Ott is kell azért némi rutin, türelem ill. kísérletezés... dO.ob


Üdv: EE

2011. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy most már egy ideje hátra húzva hordom, de mégsem száradt ki a makkom, mint ahogy azt sokan mondták.
2011. máj. 10. 17:50
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Háát, van akinek kiszárad, van akinek nem. Emberenként ill. fitymánként ez változó. Nekem speciell elég gyorsan kiszáradt, bár ez inkább a ragszalagos megoldásnál volt. A kanáltrükknél viszont a fityma betűrésében azért maradt némi nedvesség.

De te most melyik módszert használod, ill. melyiknél állítod ezt?


EE

2011. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A ragasztószalagos. A kanalas nem jött be.
2011. máj. 10. 21:07
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

_ És mennyi ideje csinálod már?

_ Mennyi időnként cseréled a ragszalagokat?

_ Tapasztalatok?


EE

2011. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Most már majdnem egy hónapja csinálom, és nem régen elhagytam a ragtapaszt is, mert megmarad önmagában is, csak ritkán csúszik vissza a fityma, de akkor gyorsan visszahúzom. Az eredeti panaszom, ami miatt elkezdtem hátra húzva hordani a fitymám, azóta sem jelentkezett szerencsére.

A legjobban egy habszivacsból készült O gyűrű vált be, mint fityma hátul tartó segédeszköz.

2011. máj. 27. 18:23
 19/21 anonim ***** válasza:
3%

Nah, ez milyen? S:-s

És meddig tervezed még hátrahúzva tartani a fitymádat?


Üdv: EE

2011. máj. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát nem jött össze a dolog, már ami a hátra húzva tartást illeti. Nem sokkal utolsó bejegyzésem után hagytam a fenébe. Gyorsan vissza is állt a rendes fityma rend. :) Az eredeti panaszom azóta sem jött elő. Viszont igaza volt az urológusnak. Tényleg rövid volt a fék. Háromnegyed éve nagyjából jól el is szakadt egy aktus közben. Barátnőm jobban megijedt mint én. :) Lusta voltam elmenni orvoshoz, otthon tisztán tartottam, kamilláztam párszor. Szépen meggyógyult, orvos sem vághatta volna át szebben. És itt jön a képbe a fityma hátul tartása újból. Frenulum nélkül sokkal könnyebben hátul marad. A kicsit sok fityma/bőr az egyetlen, ami visszatuszkolja egy idő után a helyére. Pár napja gondoltam, újra megpróbálom hátrahúzva hordani, majd kiderül. Egy hajgumit megtekertem egyszer, és azt húztam a makk mögé, ez hátul tartja a fitymát, ha esetleg előre akarna csúszni, de ez is csak éjszaka kell. Sokan mondják, hogy a szoros alsónadrág, vagy boxer ilyenkor előnyös, mert helyén tartja a hátrahúzott fitymát. Tapasztalatom szerint ez nem igaz. Pont, hogy szépen visszadörzsölődik/kúszik a fityma a makkra. Laza boxerben nincs ilyen gond, én erre esküszöm.
2012. dec. 2. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!