Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van?

Fityma szűkületem van?

Figyelt kérdés

Hi


15 éves szűz fiú vagyok, és mikor merev állapotban van a péniszem, és a bőrt le akarom húzni, akkor mindig a bőr fel repedezik, és vérezni kezd... nem tudom teljesen hátra húzni, merev állapotban, a negyedénél, már fáj... lankadtan hátra tudom húzni a bőrt... fityma szükületem van?


2011. ápr. 28. 14:07
 1/8 anonim válasza:
Nekem is volt, de szerencsere hamar eszre vette az orvos, s napi tornaztatassal kikuszoboltem. A te esetedben nem tudom biztosan de szerintem igen. Probald minnel tobbszor felhuzott allapotban felallitani, hatha segit. Nem akarlak megijeszteni, de lehet metszes lesz a vege. Ami egy kis bor bemetszesnel nem tobb egy gyors megoldas. Sok izraeli atelte mar. :P
2011. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamo77d ***** válasza:

Valószínűleg igen. Nagyon kérlek, szedd össze minden erő-

det és menj el orvoshoz. Látnia kell szakembernek, és ő

mondja majd meg, hogyan tovább! Minden esetre (ha jól ér-

tem a kérdést), most még szeretkezni sem tudnál! Muszáj

orvoshoz menni! Meglátod, ha majd lezajlik ez az egész,

mennyire felszabadult leszel még a csajokkal is!

2011. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ooo baxa meg... a csajom zsidónak fog hívni... kva életbe hogy pont nekem LEHET hogy fityma szükületem van... kva életbe... az első komis, meg el takarodhat a kva annyába, neked meg egészséges here rákot kívánok faxopó
2011. ápr. 28. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért hívna emiatt zsidónak a csajod? Ha ő emiatt csúfol, akkor az intelligenciája egyenlő a nullával. -.-"
2011. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hé haver! Nyugi! :o

Korántsem biztos, hogy metélni kell!

Higgadj le, és nézd meg ezt a topikot! Talán itt találsz segítséget!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2011. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, fitymaszűkületed van, beszélj a szüleiddel és menjetek el orvoshoz, ő valószínűleg először valami krémet fog felírni, ha az nem segít, akkor műteni kell.

Salom:)

2011. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem körülmetéltek és csak azt tudom tanácsolni, hogy aki tudja, kerülje el!!!!!!!

Lehet ezer módon megoldani, a teljes körülmetélés a legradikálisabb, azért szokták az orvosok annyira nagy számban alkalmazni, mert nekik ez a standard és legkényelmesebb módszer. Nekünk viszont a legnagyobb veszteséggel jár :(

Ha már reped, meg vérzik, az nagyon gáz, ilyet hogy lehet...? Véresre rángatod? Amikor repedezik, de nem vérzik be, már akkor is gond lehet, hiszen a repedésnél hegek lesznek és az már nem lesz olyan, mint kellene, nem lesz rugalmas!

Orvoshoz kell menni, de ha nem normális dolgokat ajánl föl (plasztika, bemetszés, részleges metélés stb) hanem az egészet le akarja vágni (teljes körülmetélés) akkor HAGYD OTT!

2011. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ertheto hogy feldult vagy emiatt. En is az lennek, de tudom hogy van olyan orszag ahol ez abszolut mindennapos, es nem foszatank meg semmitol ami nem plusszba van. A baratnod ha lezsidoz emiatt, akkor tenyleg egy idiota. Te meg ne legyel annyira rasszista hogy "uristen le fog zsidozni". Foleg ne a zsidokkal. Na es ha le fog? amugy se hiszem hogy a tokeletesnek, problema nelkul szuletett.
2011. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!