Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen lesz a műtét után,...

Milyen lesz a műtét után, haza tudok majd menni?

Figyelt kérdés
Pesten élek, hét héten belül körülmetélnek. Arra gondoltam, hogy utána kb. egy hétre hazamennék vidékre, oda, ahol anyukám lakik (kb. 40 kilométer), de arra gondoltam, hogy mi lesz, ha naponta kötözözni kell járni? Akkor nem fog menni... :( itt meg nincs aki ellásson, egyedül lakom... szóval? (20 éves vagyok).
2011. ápr. 28. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát,műtét után a lényeg,hogy minél kevesebbet mozogj,főleg az első pár órában,nem árt ha fekszel és szinte meg se mozdulsz,ez tapasztalat sokkal hamarabb eláll a vérzés,mert pár órán keresztül enyhén szivárog,ezt nekem nm mondta senki ezért lesétáltam kaját venni és majdnem bentfogtak éjszakára mert nem akart csillapodni a vérzés.

Nem tudom mennyire szokott reggeli erekciód lenni,nekem minden reggel és mivel műtét után nem önkielégíthetsz ez fokozódni,fog és elég fájdalmas tud lenni,ha véletlen álmodban hasra fordulsz és úgy következik be,ha szükségét érzed kérhetsz rá tablettát nem sokat használt nekem diazepamot adtak de a semmitől jobb.

Nekem emiatt fel is szakadt a varrat egy darabon,később több helyen is,azt mondta a doki nem gond összefor úgyis csak továb tart kbmásfél centi hosszúak voltak a szakadások és tényleg már fornak össze.

Ha hamarabb eszembe jut ,hogy lehet kapni tekercsben ragtapaszt és összeragasztottam volna,vele,akkor nem szakadtak ki a varratok.

Amit vegyél műtét előtt az kamilla tea és ragtapasz,az a fajta amelyiken nincs vatta olyan mint egy tekercs szigetelőszalag.

A kamilla teás áztatás kimondotan kellemes,de csak hideg szobahőmérsékletű teát használj a meleg fokozná a gyulladást.

Ja és nem kell megilyedni,ha feldagad a bőr a varrat mentén nekem 3,5 centi vastagra dagadt idővel lemegy,csak a felgyülemlett nyirok miatt van mivel szétmetélték az ereket és nem tud elfojni,idővel eltűnik.

Ja és olyan sárgás fehéres anyag jelenik meg a sebben ami inkámm foszló bőrre min genyre hasonlít az sem gond,nem tudom miaz de nem fertőzés,mindesetre a kamillában leázik,csak áztasd 3-4 percet naponta kétszer később elég egyszer,majd töröld szárazra óvatosan,nehogy kiázzon a bőr .

2011. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
micsoda? jól értem, azt mondod, hogy olyan ragtapaszt rakjak rá, amin nincs vatta? ilyen tekerős leukoplasztra gondolsz? jézusom, azt onnan leszedni maga lehet a rémálom...
2011. máj. 3. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért metélnek körül?? Nekem megcsinálták és nagyon sok a bajom vele. Miért kell, csak nem fitymaszűkület miatt? Azt lehet máshogy is kezelni, plasztikával, részleges metéléssel, vagy bemetszéssel. Én a helyedben nem csinálnék ilyet... én most iszonyatos összeget fogok fizetni azért, hogy visszaalakítsam valahogy :(
2011. máj. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen olyan tapaszra gondoltam,nagy szolgálatot tud tenni,de tte tudod és érzed majd ha esetleg szükséges.

Lelehet szedni nem vészés csak alulról felfelé húzd le,nem fáj csak kellemetlen mikor a makkról lehúzod és óvatosan kell. Én egy teljes tekercs lekoplasztot elragasztottam,de megérte.

2011. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és majd elfeletettem úgy rakd fel ha szükséges,hogy a sebre ne ragadjon rá,csak alatta és felette én ezt egy kis géz darabbal oldottam meg.
2011. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy sikerült a műtéted, már ha volt. Én most megyek majd és parázok!
2011. jún. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam jól és szépen összefort ahol nem nyílt szétt a varrat ahol szétnyílt ott elég ocsmány.

Azért is mondtam,hogy vigyázzatok nehogynektek is szétnyíljon mert az nem forr olyan szépen össze.

Ja és a reggeli erekcióról megtudtam,hogy mindenkinek van 4-5 darab míg alszik,állítólag ez valami karbantartás és a REM szakasz alatt jelentkezik,de ebbl csak rendszerint az utolsót vesszük észre,normél körülmények közt én műtét után mindre felébredtem.

2011. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!