Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? Csak ide tudok...

Mit tegyek? Csak ide tudok fordulni már.

Figyelt kérdés
Szóval a szüleimtől meg a barátaimtól kínosnak tartottam megkérdezni de nemrég vettem észre hogy a péniszemen mikor lehúzom a bőrt akkor oda a nyíláshoz oda van nőve egy pici bőr és nem lehet jobban lehúzni.Nemtudom mi ez,jobban nemtudtam elmagyarázni,kérlek ne nevessetek ki.
2011. ápr. 29. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ide tudsz fordulni? Na és mi van az urulógussal? Ő az utolsó, aki kinevetne, és ezek a dolgok az ő asztala...
2011. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nemszeretnék elmenni oda.... 13F
2011. ápr. 29. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mit szeretnél? Ha beteg vagy nem mehetsz máshova...
2011. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem a figymaféked tök merő véletlenségből? mert ha az akkro az tök normális és az lenne a baj ha nem lenne ott! Az kell oda! De ha nem vagy benne biztos.Figyelj komolyan mondom és abszolút nem szivatásból komolyan, fogj meg egy bioszkönyvet és nézd meg. Ott rajz mutatja minek hol kell lennie. Vagy, írd be google-be hogy ........ és képtaláltaok, ránézel párra és össze tudod hasonlítani. DE szerintem az a fék lesz.
2011. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az sem lenne baj, ha nem lenne ott...
2011. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!