Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem tövénél kisebb...

A péniszem tövénél kisebb hólyagok jelentek meg? .

Figyelt kérdés
Vízhólyagra hasonlít a leginkább, kinyomtam, és így azon a helyen lejött a felső hámréteg, nem tudom hogy ezért ég, vagy esetleg valamilyen fertőzést kaptam el. Az érdekel hátha volt valakinek hasonló esete, vagy valakinek van e valami ötlete mitől lehet. előre is köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 29. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta jelent meg? köthető valamihez a megjelenés ideje? (alkalmi szex, stb.)

Nem ártana megmutatni orvosnak, ha nem javul, sőt rosszabbodik.

2011. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köthető sajnos, és ezért gondolom hogy elkaphattam valamit, új partnerem van, de nála semmilyen tünet nincs, pedig általában a nőknél fokozottabban jelentkeznek a nemi betegségek tünetei...
2011. ápr. 30. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen! Mi férfiak is sajna, van úgy, hogy hordozzuk a nemi betegséget, és még csak nem is tudunk róla. Ennyivel a bnőd is le7 tünetmentes hordozó, és -- bár nem tudom, óvszert használtatok-e aktusnál, de -- akár a Humán Papillóma Vírus megjelenése sem kizár6ó, ami ha ráterjed a péniszre, nem szívesen fejtegetném most itt ki, milyen következményekkel járna... dO.ob


Mivel a választ a kérdésre nem ismer7jük, -- de még maga az érintett sem biztos, hogy tudatában van ennek, ah netán ő lenne a "tettes"... :-) -- így EGYSZERRE kell mindkettőtöket kezelni. Vagyis...

Hétfőn neked a bőr- és nemibeteg-gondozóban van jelenésed, a bnődnek pedig a nőgyógyászánál...kifogáskeresés nélkül. Így nem labdázgatjátok át a betegséget egyikőtökről a másikótokra, hanem mindkettőtök aktívan kiveszi részét a kezelésből,... mint egy csapatmunka. :-)


Azonban a bnőd nem biztos, hogy vétkes ez ügyben. Vannak olyan nemi betegségek is, amik akár uszodában vagy más nyilvános helyen is elkap6óak, mint pl. a HPV is egy ilyen, ami az egyik ismerősömet fertőzte meg, aki még szűz volt, tehát nem a felelőst keresd, hanem a megoldást. Ok?


Üdv: EE

2011. ápr. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen a segítséget!
2011. ápr. 30. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Akkor hétfőn doki mindekttőtöknek! ;-)

2011. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!