Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy 17 éves fiúnál milyen...

Egy 17 éves fiúnál milyen következményei lehetne egy foci közben történt balesetben, altájon?

Figyelt kérdés

Nem lett belőle \'semmi komolyabb ügy\', igazából semmit nem mesélt róla a barátom, de van valami, amit ezzel kapcsolatban mégis titkol... Felszeretnék készülni, hogy milyen következményekkel járhatott. Azt hiszem, egy véletlen rúgás volt, vagy valami hasonló.

Azt tudom, hogy szinte állandóan felfázik, lehet ez is összefüggésbe van vele?

Köszönöm a segítséget előre is!


2009. márc. 7. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerőst fiatalabb korában megrugták ott,hátom heréje lett,mert az egyik különvált kettőbe,de termékeny amúgy. Amúgy nem hiszem,hogy ez van,lehet,hogy szégyenlős,vagy nem szereti a férfiasságát,vagy valaki kritizálta stb.
2009. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tökönrúgás következménye a "tompa heresérülés". Elvileg meddőséget okozhat, de 17 évesen egy fiú még amúgy sem vágyik gyerekekre. Felfázást nem okozhat, akkora rúgásról még nem hallottam, hogy valakinek a pénisze is megsérüljön.
2009. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Hello!


Én mondjuk 21 éves vagyok de pont van egy idevágó sztorim amit még mindig heverek ki:-)

Egy jól sikerült buliban megrúgtak 'ott'. És hát meg kell hagyni lett is következménye...korház, urulógia. Nagyon csúnya lett utána az egész minden ott másnapra tiszta fekete lett, de annyira h nagyon. Lehet, hogy nála is ez fordult elő, viszont ha ugy járt mint én akkor nem kell aggódni mert ahhoz hogy sérüljön valóban nagyot kell rugni. Ami nálam történt az olyan mint amikor a karod ütöd meg és totál belilul csak hát ott lennt azért rengeteg hajszálér van ami gyorsan megreped illetve elpattan, de semmi ok a pánikra kb 2-3 hét és az teljesen elmúlik :-)

2009. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sszóval merevedési problémák, elvileg nem valószínűek?
2009. márc. 12. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem,de ha van valamit szégyenl rajta,akkor lehet.
2009. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legrosszabb a meddőség lehet, de akkor a here begyullad. De ha nem tapasztal gyulladást, akkor nincs gáz.
2009. ápr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!