Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitol lehet? (merevedesi...

Ez mitol lehet? (merevedesi problema)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egyutt vagyok a baratnommel ugy ket honapja s az elejen minden rendben volt a szexben. De most mikor csinaljuk, az elsonel hamar elmegyek, ami meg nem lenne nagy problema, csak az hogy masodjara nagyon nehez felallitani. es ha sikerul akkor se all sokaig. Egyszer elofordult, s azota mindig bennem van hogy "jaj, nehogy most is..." Pszihologiai oka lehet vagy micsoda?.... :|
2011. máj. 5. 16:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Az első után kell némi pihenő. Ez biológiai szükszégszerűség.
2011. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ne gondolj arra hogy "jaj nehogy most is"es egyebekre se mert tenyleg nem lessz eredmenyed es az elso utan tarts egy kis szunetet 5 percet majd ujbol kezdjetek el abba semmi rossz nincs ha 5 percre megallsz vagy ha nem is pihensz akkor a baratnoddel foglalkozz es meglatod nem lessz bajod
2011. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Drága barátom! A férfi potencia a világ egyik legingatagabb dolga. Sok mindentől előfordulhat, hogy épp nem áll fel. Tesztoszteronszint ingadozás, kényelmetlenül érzed magad, elkószálnak a gondolataid és nem tudsz a szexre koncentrálni. És még ezer és egy ok. A legjobb orvosság, ha olyan barátnőd van aki nem guminő, tehát a kellő pihenők után rád mászik, gyöngéden simogat, neked dörgölőzik, és kézbe vagy "szájára" veszi a dolgokat. Legvégső esetben szedhetsz egy kis tribulus terrestrist (ez egy növényi kivonat amely a saját tesztoszteron termelésedet stimulálja) Bármelyik táplálékkiegészítő boltban kapható.
2011. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Inkább Dragon Powert az szexshopban kapható.

Pl. itt: www.szex-shop.hu

2011. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
amikor szükséges a barátnőd rásegít szájjal, akkor ne aggódj nem lesz semmi probléma! amúgy nálam is előfordult már ilyen.. volt hogy gumiban is alig bírtam pár percig, és volt hogy gumi nélkül is szinte lelankadtam szex közben...szal ez tényleg nagyon változó dolog, párod segítségét javaslom :)
2011. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

lósz@rt biológiai szükségszerűség, nekem döngetés után még 10 percig áll... s néha nyomunk is újra meg őjra. 5 perc pihi, közben is végig kemény, aztán újabb menet.


az egészség mondjuk sokat számít, de sokaknak fontosabb színi a cigit, nyelni a piát, mint jól bírni a szexet.

2011. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem pszichés, na de ez nagyon összetett kérdés, és senki nem fogja itt megmondani neked a tutit
2011. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Ez sok emberrel előfordul. Hosszabb előjáték, és relax ne gondolj semmi rosszra csak arra amit teszel és kész. és rá, h mennyire szereted és odavagy érte.

2011. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem volt egy barátnőm, egyszerűen nem tudtam rendesen megdugni. Vagy túl korán mentem el, vagy már utána nem állt úgy fel. Előző barátnőimmel nem volt baj, állandóan csináltuk. A mostani barátnőmmel meg minden rendben van. Sokat gondolkodtam utána, hogy akkor mi volt velem. Hiszem azt, hogy minden fejben dől el! És sajna hamar beforgattam magam. Ne ess ebbe a hibába. Próbálj valami tesztoszteron szint serkentőt (gyógynövényest, Tribu-x 90), hat a testre, és a lelkedre is. Mivel tudod, hogy előtte már működött, így hidd el, most sincs baj! Hajrá!
2011. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
.
2011. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!