Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési probléma közösülésk...

Merevedési probléma közösüléskor. Miért?

Figyelt kérdés

Közösüléskor illetve pontosan előtte lelankadok, holott előtte (előjátk alatt) a szexuális vágyam és a merevedésem is megvolt. Előző kapcsolataimban nem volt ilyen, új barátnőm nagyon szép, én meg el vagyok keseredve. Kihez forduljak? Milyen gyógymód van rá? Mi lehet a baj? Köszi.


24/F


2010. aug. 24. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Ide fordulj sztem,itt találnak megoldást a problémádra!!
2010. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van pár tippem


pl:


Önértékelési problémák

(nincs önbizalmad, szrnak érzed magad)


Kevés mozgás alhas tájon, ülő munkát végzőknél gyakori, és emiatti rossz vénás keringés...


Táplálkozás:


Egyél több cukrot, reszelt nyers gyömbérgyökeret akár üditőbe reszelve is, nyers fokhagymát, fahéjas dolgokat, mézet, csirkehúst, továbbá aludd ki magad, vagy legalábbis törekedj a napi 7-8 óra nyugodt alvásra minimum, ne dohányozz!!


Szokj le a recskázásról! Vagy legalább ne mindennap csináld max heti 1x.


Nézegesd a barátnődet mielőtt szexeltek, és legyen legalább egy 20 perces előjáték.

2010. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 24. 23:53
 4/4 BB88 válasza:

Szia!

Megoldódott a dolog? Nálunk is vannak ilyen problémák, másfél éve vagyunk együtt, de a párom nem igazán ismeri be, eszébe sincs orvoshoz fordulni, inkább azt mondja, h elmegy a kedve időközben, mert stresszes...

23L

2011. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!