Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátom péniszének tetején,...

A barátom péniszének tetején, a húgycsőnyílás körül, fehér a bőr, és olyan, mintha bőrkeményedés lenne. Ez mitől lehet? Valami fertőzés vagy normális? (Nem Fordyce foltokról beszélek)

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerű vitamin-hiány is, de szerintem keressetek fel egy bőrgyógyászt.
2009. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészség---> Férfiak egészsége témakörben nézz körül, ott volt már ilyen kérdés.
2009. márc. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végigolvastam az összes ilyesmi kérdést, de ott nem a húgycsőnyílás körül volt ez, hanem a makk pereménél, vagy az alatt. :( Nem tudom hogy felhozzam-e ezt neki. Már megkérdeztem egyszer, hogy mitől ilyen, és azt mondta nem tudja. aztán ennyiben maradt. pár hete (nem emiatt) beszéltünk arról, hogy néha neki sem ártana vizsgálatra elmenni urológushoz, mint ahogy én is járok nőgyógyászhoz minden évben 1x rákszűrésre. De ő nagyon ódzkodik tőle. Mondtam, hogy én sem szórakozásból járok oda. :S Na mindegy, ez nem is ide tartozik. Csak kicsit aggódom, miatta is, meg ha valami gombás fertőzés, én is elkaphatom. Mondjuk, eddig is szeretkeztünk így, szóval akkor már én is elkaptam... Azért ha valaki tud vmit erről, írjon. Köszönöm

21(L)

2009. márc. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!