Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknál hova kell fordulni...

Férfiaknál hova kell fordulni fennálló gombás fertőzés esetén?

Figyelt kérdés
(Nő vagyok)Ha szeretkeztem a párommal és késöbb kiderült hogy gomás fertőzésem volt,akkor neki hova kell fordulni,hogy kivzsgálják?Milyen gyógyszer vagy krém javasolt?Nincsenek tünetei,de a nőgyógyászom azt mondta hogy engem visszavertőz.Mielőőbi válaszokat várom.Köszike.:)
2009. márc. 11. 17:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah!S honnan lehet tudni hogy már nem fertőz vissza,hogyha nincsenek tünetek?
2009. márc. 11. 17:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Urológia.

Kenetet vesznek és abból megállapitják,hogy fertözö-e vagy sem.

2009. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, uroloógia, de nem biztos, hogy megfertőzödött.

Nekem is sokszor volt ilyen problémám, és én is elküldtem a férjemet vizsgálatra (nem kellemes, állítólag egy műanyag pálcikát nyomnak fel húgycsövön keresztül), negatív lett szerencsére az eredménye.

Azt mondta az orvos, ha nincs tünete, akkor nem kaphatta el, de én is így voltam nyugodt, hogy megnézette magát.


Ezekre figyelj oda, hogy ne legyen megint ilyen problémád:

kerüld a szoros, műszálas fehérneműket és az illatosított betéteket, állítólag ezek is kiválthatják a gombát.


Mielőbbi gyógyulást!

2009. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A kérdésfelvetés hibás. A női gombás fertőzések nem a ffi partnertől származnak és nem is visszafertőzés miatt alakulnak ki újra. A hüvely önhigéniájával van baj.
2009. márc. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:) Ez az urológia elég csúnyán hangzik...:(
2009. márc. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!