Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknál a gombás fertőzés...

Férfiaknál a gombás fertőzés (nemi szerven) hogy szűrhető ki?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedek egy fiúval,nem volt még semmi,meg én szűz vagyok még,viszont tudom hogy gombát nem mindig lehet puszta ránézésre megállapítani vagy a párunktól megkérdezni,mert a férfiak lehetnek sajna hordozók,a tünetek pedig a nőn jönnek ki..szóóval..


Úgy tervezzük,hogy együtt elmegyünk egy teljes kivizsgálásra,ezt most nem sorolom,hogy minden okés e.. viszont.. a gombás fertőzést hogy tudják megnézni,hogy a páromnak van e?? Egyáltalán azt valahogy meg lehet tudni,hogy hordozó e??


Szeretném a lehető legkisebbre csökkenteni a kockázatát hogy bármit is elkapjak tőle,és ezért ezekre odafigyelünk először,hogy utána gondtalanul élvezhessük egymást.


Köszi előre is,ha valaki tud valami okosat mondani


2009. okt. 20. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod benne van ebben az egész kivizsgálósdiban egyszerűen menjen el a körzeti dokihoz. Ott mondja azt, hogy volt együtt valakivel és az a csaj most dokihoz jár, mert valami baja lett! Egyből a legtutibb kivizsgálást fogja kapni!!! AIDS, hepatitis, clamidia, minden meglesz a vérvételtől elkezdve a kenet vételig! (Kipróbáltam) :D Neked, mivel még szűz vagy nem kell ezt végig csinálnod!
2009. okt. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Első vok! A Lelet kb 2 hét alatt lesz meg... Érezzétek jól egymást! :D
2009. okt. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszike !!!:)



Viszont..pasitól hogy vesznek kenetet? (ne haragudj ha bugyuta a kérdésem) esetleg elővéladékból,spermából vagy mit csinálnak szegénnyel? :)

Megkérdezhetem hogy fiú vagy?

2009. okt. 20. 02:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj azt kihagytam hogy mi magánrendelésekre szeretnénk menni.ugy is jó?
2009. okt. 20. 02:04
 5/11 anonim ***** válasza:

A lány is ugyanúgy lehet gombás, ugyanis a nemi betegséget nem csak szexuális úton lehet elkapni, wc-n, strandon ugyanúgy. Sőt antibiotikumtól is kijöhet egy jó kis gomba, ami nála szinte tünetmentes, a pacsi meg utána levakarja a p@csét... Az aidsról, hepatitisről ne is beszéljünk. Úgy korrekt, ha mindketten akkor.

Bár nekem volt egy ilyen barátnőm, aki egy ilyen kivizsgálással kezdte a kapcsolatunk, meg is hozta később az ilyen fajta "kölcsönös bizalom" az eredményét.

2009. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ilyennel kezdett volna akármelyik párom,fix h más után nézek...


(ebből lesz az a fajta kapcsolat,amikor ha pl wcn elkapsz vmi fertőzést,egyből azzal fogod gyanusitani,hogy félredugott...)

2009. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha a kérdésre válaszolnátok,abszolút de nem érdekel a felelőtlen felfogásotok
2009. okt. 20. 15:27
 8/11 A kérdező kommentje:

8:26 :

Nem szeretted te azt a lányt..és ez nem bizalom kérdése..nagyon sok oylan bajod lehet amiről NEM IS TUDSZ,és a csajon jön ki.Ezt gondolkodásnak hívják..hogy mi az? hm...google a barátod

2009. okt. 20. 18:17
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Jó lenne ha a kérdésre válaszolnátok,abszolút de nem érdekel a felelőtlen felfogásotok


A komment megírásának időpontja: tegnap 15:27

A kérdező kommentje:

8:26 :

Nem szeretted te azt a lányt..és ez nem bizalom kérdése..nagyon sok oylan bajod lehet amiről NEM IS TUDSZ,és a csajon jön ki.Ezt gondolkodásnak hívják..hogy mi az? hm...google a barátod


Hááát, ehhez csak gratulálni tudok. No comment.

2009. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem is tudnál mit írni erre,mert kommentedből kiderítve,elég alulképzett vagy.


Szerintem is legyen no comment.Mindenki jól jár így veled:)

2009. okt. 21. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!