Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok nem merev...

14 éves vagyok nem merev állapotban minden gond nélkül hátra tudom húzni a fitymát. De merev állapotban nem tudom a makkról teljesen lehúzni, illetve le lehet de erőltetni kell...Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek attól h Fityma szűkületem van és megműtenek!!!! De ez ciki .... meg nem tudom h monnyam meg szüleimnek h lehet h ezvan.. nagyon félek!! nem akarom h megműtsenek!!
2009. márc. 12. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

A francot ciki! Rutinbeavatkozás! De minél később csinálják, annál nagyobb kellemetlenséget fog okozni .

Ne majrézz, minden ötödik felnőtt férfinak ez a problémája,menj el orvoshoz, akár szüleid nélkül is.Légy férfi, mert ha most nem leszel, később se tudsz az lenni, amikor már szeretnél...

2009. márc. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarom eltoszni a kedved, de hidd el hogy 18 évesen sokkal rosszabb lesz. Amúgy meg a műtét nem fáj (hidd el), utána pár hétig szar a dolog, de semmi az egész. És hidd el, inkább most mint 4 év múlva. (vagy 3)
2009. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Fürdéskor szépen szorgalmasan huzogassad, talán kitágul.Óvatosan. Az orvos is ezt ajánlja.

Egy hónapot rászánhatsz. De a műtét semmi, és nem is kell senkinek tudnia. Szólj édesapádnak, négyszemközt. Mond, hogy "azt hiszem, fitymaszűkületem van. Orvoshoz kéne menni."

Ez is csak egy testrész. Ha a füled fájna azt is megmondanád. De elmehetsz egyedül is, és csak az orvosnak megmutatod. Aztán megmondja, igényel-e kezelést.

De a kisfiúknak a védőnő nézi. Nálad nem volt gond?

Nem ér annyit az egész, mint a félelem. Nagyon apró kis beavatkozás. A fiamnak is volt.

2009. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha ennyire cikinek tartod ezt a hejzetet javaslom elöször a sima háziorvosoddal beszélj és emlegesd neki a titoktartási kötelezettségét!ha ő azt mondja ,hogy vmi komolyab probléma van akk mond el a szüleidnek és nem ciki ha igazán szeretnek nem fognak kiröhögni.velem is történt egy kellemetlen dolog 10 éves koromba apám nuncsakujával szórakoztam és úgy tökön vágtam magam ,hogy véreset hugyoztam elmondtam nekik nem röhögtek ki és megoldodót a probléma.Betegségbe ninc solyan ,hogy ciki vagy nem ciki gondolom te se röhögöd ki az utcán a habzó szájú szellemi fogyatékosokat.
2009. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha van iskolaorvos, védőnő, neki is szólhatsz. Sokaknak van, csak nem neked mondják.
2009. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Ne félj, nem sokkal rosszabb, mint egy körömvágás!

Légy férfi, gondolj bele, hogy teljes értékű szexuális életet csak úgy tudsz élni, ha ezen átesel.

Ne nyavalyogj, irány a doki, amúgy tíz percig sem tart! :))

2009. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, én múltkor ezt hittem az aranyérről (szerencsére nem volt). Félve megemlítettem a bátyámnak, aki sokkot kapott, hogy ezt miért nem mondtam korábban. Majd félve elmondtam anyámnak, aki szomorú volt, hogy ezt nem mondtam neki korábban. Mai napig nem érti, hogy miért nem mondtam el. El is mentünk gyorsan egy vizsgálatra, szerencsére csak seb volt.

Ennyit a dolog cikiségéről.

2009. márc. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Nekem is volt régebben ilyen,12éves voltam azthiszem,nekem is nagyon durván ilyne volt sőt még le se tudtam húzni.és minden este próbáltam lehúzni és egy időután sikerült és azóta is jóól működik:D
2009. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
értem.. köszi a válaszokat.. hát.. nincs valami jó kedvem hogy ez van.. deh.. istenem...:( kegyetlen az élet... most igazából nem attól félek hogy megműtenek mert.... nem izé meg... sokat kibírok.. deh mondják nem s fáj szal.. nem az... csak... MÉRT PONT ÉN???!!!!!... de azért kösz hogy ilyen hamar válastoltatok....
2009. márc. 13. 23:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

És én?? "MIÉRT PONT ÉN?" Ugyanezzel a gonddal küszködtem, kiskoromban is volt már hasonló, csak az orvos műtét nélkül megoldotta egy határozott rántással. Mostanában is kezdett előjönni, hogy merev állapotban feszül a fitymafék, és egyszerűen képtelen voltam a koronát szabaddá tenni, mert kellemetlen volt és nehéz, erőltetni nem mertem. Aztán elkezdtem egyre többet húzogatni fürdésnél (kb egy hónappal ezelőtt kezdtem), és bár lassan, de biztosan, alakulgat a dolog, egyre jobban tudom hátrahúzni fájdalom és feszülés nélkül. Azonban ha nem javul a dolog, kénytelen leszel orvoshoz menni, nem biztos hogy meg kell műteni, hallottam már krémről is, amely tágabbá teszi a fitymát, valamint egy kis enyhe bemetszés is elég lehet. Ha nem javul, muszáj lesz nekem is elmenni az orvoshoz.


17/F

2009. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!