Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korra alakul ki a...

Hány éves korra alakul ki a bajusz és szakál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A kereső használata nem tilos, sőt engedélyezve van!
2011. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yuda ***** válasza:

Legpraktikusabb, ha ismered édesapádat és megkérdezed nála hogy volt. Feltehetőleg azt örökölted.

Nekem volt több ismerősöm, akik 7. - 8. osztályban már sűrű szakáll miatt borotválkoztak, de olyan is van, aki felnőtt korában is igen gyér szőrzetű. A legtöbb ember inkább a kettő közötti. Leggyakoribb szerintem a 16-22-ig.

2011. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Apám már szakállban ment be év legelején gimi negyedikbe (meg is kapta érte a magáét). Én most 20 vagyok, és még mindig nem tudnék normális szakállat, vagy bajszot növeszteni, úgyhogy nem tudom, hogy mennyire függ az apától. Anyám meg nem növesztett szakállat hála égnek, úgyhogy azt nem tudhatom, hogy tőle mit örökölhettem. :D
2011. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!