Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Páromnak fehér kidudorodás...

Páromnak fehér kidudorodás van a péniszén,mintha szemölcs lenne de nem tudom lehet e szemölcs ott is. Vajon az lehet az? El kell ezzel menni orvoshoz vagy van valami ecsetelő rá?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de lehet más is. Menjen orvoshoz (bőr és nemibeteg gondozó), majd ŐK felírnak ecsetelőt, ha kell. Aszemölcs fertőző!
2009. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol van a kidudorodás? Ha a pénisz fékén van és esetleg ez túl rövid, akkor valamikor megsérülhetett. Így lehet hegesedés nyoma is. Ha urológushoz megy, azzal nem árt senkinek.
2009. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A pénisze alján van,nem egészen alul de lent.Köszi a válaszokat!
2009. márc. 16. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt... én egyszerűen kinyomtam. Dőlt belőle vér után rendesen, de aztán begyógyult. De azért nézessétek meg orossal.
2009. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tudtommal a fehér kis pontok azok természetesek és idővel elfog múlni.(tapasztalat) Orvoshoz el lehet menni ha nem múlik el.
2009. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igazán pont..vagyis elég nagy..egy nagyobb méretű pattanáshoz hasonlítanám de teljesen fehér az egész..nem tudom rávenni hogy menjen el orvoshoz vele hátha tényleg szemölcs vagy valami..
2009. márc. 30. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!