Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mi lehet a bal...

Szerintetek mi lehet a bal herémmel?

Figyelt kérdés

1 éve körülbelül miután maszturbáltam elkezdett fájni alul a hasam a meg a herém felől, és pár órára rá azt vettem észre hogy a bal herém teljesen megvan ereszkedve és nem tartja már semmi a helyén! Aztán másnap mikor megint maszturbálni kezdtem, sokkal kevesebb hímivarsejtet adott a herém mint az előtt! Szerintem valahogy elszakadhatott az ondó vezeték... szerintetek ha ennyi idő után megműttetem, és vissza várjak ha vissza tudják akkor megint rendesen fog működni? Urológushoz nem merek elmenni!!!

17/F


2011. máj. 23. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem ártana ha megnézné egy orvos is. Sajnos mi így nem nagyon tudok erre "házi" tanácsokat adni!
2011. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Argloss ***** válasza:

Az egyik mindenképp lejjebb van, mint a másik. A mennyiség meg attól is függ mennyire élvezed a dolgot. Egy here is képes elegendő ondót termelni egyébként... Nem lehet, hogy túl durván csinálod és azért fáj?

Persze az orvos sohasem árthat. Próbálj bátor lenni. :)

2011. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom hogy lejjebb van, de tisztán látható hogy nem tartja semmi mivel nem csak lejjebb hanem hátrébb is van, és kitapogattam, semmilyen "cső" nem fut bele!
2011. máj. 23. 19:08
 4/10 Argloss ***** válasza:

A mellékhere és az ondóvezeték nem arra hivatott, hogy a herédet tartsa. Arra a herezacskód van, amikben szalagok rögzítik a herét a zacskóhoz. Esetleg azzal lehet gond.

Így konkrétan nem látom, de nézz meg a neten egy meztelen férfit és ha nagyon eltér akkor nyomás orvoshoz.

2011. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Orvos, ha szeretnél még később gyereket.
2011. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Argloss ***** válasza:
Egyébként a herédet és a mellékherédet tudod kitapogatni. Az ondóvezeték nem olyan, mint a slag. Nem fogod tudni, hogy pont azt tapogatod, főleg úgy, hogy nem is igazán tudod milyennek kellene lennie. De attól még ott van. Magától nem igen szakad el. Elég erős behatás kell hozzá tudtommal.
2011. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egy here nem szakad csak úgy le

illetve ha megtörténne, az annyira fájna, hogy beszarsz


arról nem beszélve, ha leszakadt volna, akkor ugye nem jut vérhez és elhal

és azt bizony megérzed, a szepszisről nem beszélve

szal nincs leszakadva a heréd


ezzel együtt menj csak el urológushoz, hogy megnyugodj

2011. máj. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előzők


az ondóvezetéket (vas deferens) ki lehet tapintani

2011. máj. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Üdv! Nekem is hasonló a problémám szinte ugyanez,a bal oldalt nem is nagyon érzem,ott kitapintva valami nagyon nincs rendben és nagyon kevés a himivarsejtem ugy érzem csak a jobb oldalbol jön valami,valaki segitsen privátban ha tud! köszönöm.
2015. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, aki felhozta a témát:


ülj bele egy kád meleg vízbe

ha már jó lógnak a golyóid, akkor ki tudod tapintani végig a vezetékeket a heréd mellett, illetve a péniszed mellett ahogy belemennek a lágyékcsatornádba. Odanyúsz, érzed.


"a bal oldalt nem is nagyon érzem,ott kitapintva valami nagyon nincs rendben"

ha szerinted nincs ott rendben valami, akkor érdemes elmennni urológushoz, nézzze meg


"és nagyon kevés a himivarsejtem"

ezt úgy honnét tdudod? megnézted mikroszkóp alatt?

"ugy érzem csak a jobb oldalbol jön valami"

ha így lenne akkor a z ondózsiníórod elzáródott. az meg csak úgy nem fog,


menj el urológushoz, és nézesd meg, persze félni fogsz, de sokkal jobb mint éveken át ezen aggódni

2015. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!