Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ez a herémmel? 14/F

Miért van ez a herémmel? 14/F

Figyelt kérdés
nem tom egy két napja olyan furcsán érzem a jobb herémet. nem fáj csak érzem hogy ott van. régebben nem volt ilyen. Megnéztem hogy nem-e vagyok talán hererákos. de szerintem nem, nincs méretbeli elváltozás, súlyra se különböznek, és csomó sincs raja.
2011. máj. 30. 16:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem cserélj alsógatyát, nadrágot ami bővebb. Ha túk szűk, és irritálja, akkor előfordulhat ilyesmi. Próbálj ki a bővebb alsógatyát és nadrágot. Pár nap alatt el kell múlnia.
2011. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi...ez mondjuk lehetséges mert ilyen feszülősbe voltam.
2011. máj. 30. 17:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a daganat a herémben centrális volt, esélyem sem volt kitapintani....
2011. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kösz...csak én nagyon hipohonder tipus vagyok...ezért kérdeztem
2011. máj. 31. 16:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Bővebb gatyát hordj,és ha nagyon félsz simán a körzeti dokid is meg tudja nézni.
2011. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ok
2011. máj. 31. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Az a baj a körzeti orvosokkal, hogy nem urológusok, hanem általános belgyógyászok... Érzed a leheletnyi különbséget?
2011. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ne riogassátok. Még csak 14 éves. Hordj bővebb nadrágot és alsógatyát, pár nap alatt el kell múlnia. Ha tartósan megmarad ez az érzés, akkor fordulj orvoshoz. De ne egyből a legrosszabbra gondolj.
2011. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És nem hallottál 10 éves vagy fiatalabb betegekről? Csecsemőkről heredaganattal? Ha nem akkor olvass utána... És ha én is utólag összerakom a tüneteimet kb.: 12 éves koromtól voltak...néha fájdogált a herém, néha a hasam kicsit, aztán sokáig semmi sem történt, 1995-től kábé szívritmuszavarom volt, erős derékfájás. És 2010-ben heretumor. Tehát ezért nem kell túlnyugtatni senkit, mert ha nem olyan erős a szervezete, mint az enyém, meghalhat...
2011. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy 35 vagyok.
2011. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!