Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma probléma? (a többi a...

Fityma probléma? (a többi a leírásban) Fontos!

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy ha alap helyzetben van a hímvesszőm akkor simán hátramegy a fitymám, sőt még a kalapon túl is megy, de ha feláll akkor már csak egy nagyon pici hiányzik hogy a kalap mögé érjen de onnantól nem megy és ha leerőltetem a kalap mögé (ami elég ritkán szoktam csinálni mert nem mindig sikerül) akkor szórítja is. Van erre valami fityma gyakorlat vagy ilyesmi? Orvoshoz semmikép nem szeretnék menni!
2011. máj. 28. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést már egyszer leírtad nem?

azért ide is leírom a választ.

ez attól is lehet hogy a fitymaféked rövid. ezt se krém se "torna" nem oldja meg. Nem tudom hány éves vagy de hidd el nem lesz semmi bajod ha elmész orvoshoz. Én nekem is volt ilyen problémám. És csak nekem lett rosszabb hogy mindig elhalasztottam az orvost. A szüleimen és az orvoson kívűl senki nem tudta meg. A másik meg az hogy kb. minden harmadik férfinek van ilyen problémája. A műtéttől sem kell félni mert 10 percnél is rövidebb.

2011. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A teljes körülmetélést kerüld el (Azért mondom, mert sok orvos egyből előhozza ezt még ekkor is) viszont a féket elvágatni ne félj
2011. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!