Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Furcsa az ha nem "lövök"...

Furcsa az ha nem "lövök" amikor elmegyek? 14/F (normális válaszokat, pls. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A te korodban ilyen előfordul,nem mindenkinek spriccel,néha csak alkalom adtán,nincs ezzel gond,fiatal vagy még,van akinek a te korodban még spermája sincs.Ne parzázz,nem furcsa,mással is előfordul.Nézd ha feláll,meg felizgulsz,bizseregsz tőle akkor minden oké.
2011. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ;)
2011. jún. 1. 22:42
 23/32 anonim ***** válasza:

hát ilyet! :o

mármint ezt a beszélgetést

nem sok kérdésnél lááttam hasonlót


tippem: igyál több folyadékot

másik - bár ezért biztos elküldesz anyámba, pedig nem hülyeség: masszírozd egy kicsit a prosztatád

na jó igyál több vizet, aztán ha majd mered akkor nyúlkálj a seggebe :DD

2011. jún. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Hát kiis írtam hogy értelmes válaszokat, dehát nemszámítottam másra, mint erre. Örülök h megosztottad velem a TAPASZTALATODAT, mert valszeg onnan tudod h ez beválna, vagy ha máshonnan tudod akkoris buz.i vagy.
2011. jún. 2. 15:06
 25/32 anonim ***** válasza:

Majd ha kicsit idősebb leszel, akkor rájössz arra, hogy a prosztatád ingerlésétől még nem vagy b*zi


egyébként pedig, ha prosztatagyulladásod van, akkor is ezt kell csinálnod, hogy jobban ürüljön a prosztataváladék

másrészről, az ondó jelentős része a prosztata váladéka, harmadrészt ha híg, attól repül messzire, míg ha túl sűrű akkor nem


érted?


és 14 évesen ne játsszd itt nekem a begyöpösödött vén tatát

2011. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni komolyan van aki 15-16 évesen spriccel csak,ha eljön az ideje akkor te is spriccelsz majd jó messzire,ez nem betegség,csak nem kell emiatt parázni,mert ha félsz akkor még ez is gátolhat benne.De még csak 14 vagy,szóval 2 évig még normális hogy ilyen előfordul.Eleve van akinek a te korodba még semmiféle fizikális fejlődése nincs nemi tekintetben,vagy hol feláll,hol meg nem ha recskázik,hol van spermája,hol nem.Mikor hogy jön össze.Nincs gáz,csak nem parázz rajta és ne beszéld be hogy baj van,hanem mint eddig is maszturbálj nyugodtan aztán idővel majd lesz.
2011. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
jó, olvasom itt a válaszokat és azt veszem le, hogy akkor én most túl korán érő típus voltam? csak, mert 13 évesen már tudtam spriccelni.... és még mnindig nem mondtad meg, hogy hogy kell farokkal smacizni...
2011. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
farokkal smacizni? az milyen?
2011. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
az összes szájbakurt f*sz menjen a rohadt anyjába, érdekelt basszátok meg. most annyira jó itt oltogatni egy kérdésért? mire van ez a honlap? nem arra h feltegyek névtelenül olyan kérdést amit máshol szégyellek? most komolyan ezért kell folyamatosan csesztetni? farkaddal meg úgy tudsz smárolni hamár ennyira akarsz h megkéred anyádat hogy vágja le neked és dugja bele abba retkes pofádba!
2011. jún. 2. 19:40
 30/32 A kérdező kommentje:
a "17:06" os válaszát köszönöm!
2011. jún. 2. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!