Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőmön, (a makkon) az...

Karika48 kérdése:

A hímvesszőmön, (a makkon) az alsó peremén kinövések keletkeztek. Kis dudorok. Találkozott vki ilyesmivel? Most olvastam, az egyik kérdezőnek írta vki. (? ) "Fordyce pötty"

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A Fordyce-pöttyök így néznek ki:

[link]


Ha neked is ilyen, akkor azok. Teljesen ártalmatlan, nem fertőző, nem tudsz vele mit csinálni, nem tűnik el. De ezen ne is problémázz, abszolút nem zavaró. Páromnak is van.

2011. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem így nézne ki akkor hpvcentrum.hu

Ott találkozhatsz hasonló esetekkel. Az már condyloma, amit kezelni kell valamint a partnert is.

2011. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A F... pöttyök ,...azt hiszem nekem is voltak mindíg is,...nem is aggódtam miattuk.

Ez most más.

Herpest is szereztem,és ez az első jelentkezésük után alakult ki,..egyik napról a másikra szinte.És azóta stabilan ott vannak,kb 2 hónapja.

Előtte 3x voltam bőrgyógyásznál,egy kis piros pötty-és a herpes miatt.Nincs már bizalmam a Főorvosasszonyhoz.

De ha nem kapok kielégítő választ itt,akkor muszály leszek újra felkerekedni!

Addig is köszönöm a segítő szándékot!

MK

2011. jún. 8. 17:13
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon vszínű hogy a 2. variáció a helytálló.

Be is vagyok szarva rendesen!

2011. jún. 9. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost. Nézz rá a hpv centrum.hu-n hogy hol van ellátó hely a közelben
2011. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!