Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kerülhetem el a körülme...

Hogyan kerülhetem el a körülmetélést?

Figyelt kérdés

Fitymaszűkületem van. Nem komoly, mert merev állapotban is hátratudom húzni a fitymát,de kissé feszül és a makk alatt felgyülemlik a bőr.

Már tettem fel egy ezzel kapcsolatos kérdést, ahol kaptam linket nem is egyet. Végig olvastam a topicokat, ahol újabb és újabb linkek voltak.

Szeretném itt megtudni hogy van-e valamilyen módszer erre vagy csak a műtét jöhet szóba? 16 és vagyok.


2011. jún. 9. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
meleg vízben fürdés közben lassan,óvatossan húzogatni kell és akkor lazulni szokott a bőr és javulást lehet pár hét alatt látni.De van hogy orvos kenőcsőt vagy z-plsztikát alkalmaz,két apró bemetszésse lazzít a fitymán.Az olyan enyhe szükületnél ahol hátra lehet húzni a fitymát normális orvos nem végez körülmetélést,ez szerimtem is elkerülendő.
2011. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
nekem is volt enyhe fitymaszűkületem, megoldás: naponta kell "használnod" így pár napig rossz, de utána hetek és rendbe is fog jönni (kitágul a bőr)
2011. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
értem, de a makk alatt felgyülemlik a bőr, olyan mintha egy "bőrgyűrű" lenne ott. szerintem ez a fürdőzéses módszer ezt nem oldja meg, csak azt hogy ne feszüljön.
2011. jún. 9. 11:15
 4/15 anonim ***** válasza:
ha nem feszül az is már javulás,a bőrgyűrűhöz doki kell szerintem.
2011. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a féked rövid és amiatt van a felgyűrődés?
2011. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a fékem régen rövid volt, de azóta átestem egy fitymafék műtéten szóval nem hiszem hogy attól van
2011. jún. 9. 12:21
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor orvosnak érdemes lenne megmutatni.a féked lézerrel átvágták?
2011. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem. szikével történt egy bemetszés amit összevarrtak.
2011. jún. 9. 19:54
 9/15 anonim ***** válasza:
ok,értem,de nyugodtan a szükületen javíts húzogatással,de a felgyűrődéssel érdemes lenne orvoshoz menni.
2011. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
értem, és akkor ezt a felgyűrődést csak műtéttel lehet megoldani igaz?
2011. jún. 10. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!