Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszalehet valahogy fordítani...

Visszalehet valahogy fordítani a körülmetélést?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta körül vagyok metélve.(egészségügyi gondok miatt). létezik valami amitől újra normális lehetek?
2010. máj. 20. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
nem.
2010. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Fogadd el magad, ettől még teljesen normális vagy.
2010. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez tök normális. Mi bajod vele?
2010. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hm...azt tudom,hogy vannak még sorstársaid,akik azon fáradoznak h visszanövesszék.Van itt pár link,angolul:

[link]

[link]

[link]


Remélem segítettem.Xman

2010. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 potyike ***** válasza:
39%

az egészségügyi gondjaid a metéléssel megszüntek.Most nem tudom hány éves vagy,de az életben attól,hogy metélt a farkad,csak előnyöd fog származni.

-könnyebben tisztán tarthatod,nem büdösödik és néhány nagyon káros baktérium elkerüli.Ezek a baktériumok a felelősek leginkább a nők méhnyak rákjának a kialakulásában,ami a metélt férfiak asszonyainál igen kivételes,ritka betegség.

-a metélt férfiak makkja kevésbé érzékeny,ezért sokkal jobban,hosszabb ideig bírják a szexet és ezt a nők nagyon szeretik.A metélt férfiak a legjobb férfiak,a legjobb szeretők.A legtöbb nő arab férfit szeretne szeretőnek.

-a gyerekkorban történő metélés hatására a falszabadult makk nagyobb,vastagabb lesz,ami szintén a szeretkezésben előnyösebb.

2010. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 potyike ***** válasza:
17%
Tessék tehát pozitívan gondolkodni és örülni annak,ami van.A hülye,buta gondolatoktól meg kell szabadulnod.OKÉ??
2010. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
én sem értem mi bajod a helyzettel, de biztos van plasztika ha annyira nagy gondnak tartod! Inkább örülj neki, egy gonddal kevesebb!
2010. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást. igazából már megtanultam vele élni. 18 vok. és eddig nem volt rá panasz. csak érdeklődni szerettem volna.:)
2010. máj. 21. 16:20
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is sok gondot okoz, én is vissza szeretném csinálni. Nézem, hogy milyen lehetőségek vannak, a plasztikai sebészek, akik eddig láttak, nem sok jóval kecsegtettek :(


Marad a nyújtás, de még nem tudom, hogy lenne szakszerű.


Nekem ronda foltos lett a makk, érdes, kérges, meg a vágás is ronda, meg a varratnyomok, ezért is szeretném, ha fedné a bőr a makkot. Legalább félig :(

2010. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ha esetleg előrébb jutsz szólj.
2010. máj. 23. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!