Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem is a rövid fitymafék a...

Nekem is a rövid fitymafék a problémám, nagyon úgy néz ki, hogy megműttetem, de nem tiszta, hogy pontosan mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
És az is érdekelne, hogy a műtét után számíthatok-e bármilyen maradandó kellemetlenségre (pl:érzékenység, szex közbeni bármilyen kényelmetelenség stb. ) vagy minden "normálisan" fog működni? ÉS érdemes megválogatni az orvost vagy annyira rutin, hogy bármelyik ururlógus megteszi?Örülnék ha olyanok is leírnák tapasztalataikat akik már átestek ilyen műtéten.Előre is köszi.
2009. márc. 22. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy fokkal bonyolultabb volt, mert volt egy enyhébb fitymaszűkületem és pluszba még a fitymafékkel is gond volt. Pontos orvosi leírást nem tudok adni, úgyhogy csak a tapasztalatomat tudom megosztani. Az én esetem is rutinnak számított, szóval a tied sem speciális, szóval szerintem nem tudsz rossz helyre menni(esetleg ha ismerős tud ajánlani akkor könnyebb). Semmilyen kellemetlenség sincs, sőt én megkönnyebbültem. A legfontosabb, de ezt majd a dogi is elmondja, hogy a műtét után vigyázni kell és ápolni. Én ha jól emlékszem kb. 1 hónap alatt majdnem teljesen rendbe jött(persze ez ember függű).
2009. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A féket vagy átvágják, vagy teljesen leszedik. A rövid fék gyakran kapcsolódik enyhe fitymaszűkülethez, amikor a körülmetélés + fékeltávolítás a jó megoldás.
2009. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!