Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Komolyabb bajom lehet?

Komolyabb bajom lehet?

Figyelt kérdés

Osztálytársammal elmentem kondizni. Én hülye hallgattam rá, és azt csináltam amit ő (megjegyzem ő 8 hónapja edz, én aznap kezdtem).. Nála a bemelegítés a 20kg-os rúd volt..

Megjegyzem nem vagyok egy terminátor. Szépen csinálgattam amit mondott, nagyon elfáradtam, sőt erőlködtem is rendesen. Másfél órát edzettünk. Utána úgy éreztem nincs erő a karomban.. Konkrétan az 1,5 literes ásványvizes palackot alig bírtam felemelni.. Éjszakára rosszabb lett. Úgy elkezdett fájni a tricepszem, mellizmom, hasam hogy nem tudtam aludni. Reggelre már a kezemet se tudtam behajlítani, feküdni se tudok úgy fáj mindenem. Állandó fájdalmat érzek minden mozdulatnál. Egy nap telt el, ismét aludni se tudtam mert ha fekszem már olyan fájdalmaim vannak hogy elviselhetetlen. Ha leteszem a karom az nagyon fáj.. és nem tudom behajlítani.

Tudom, nagyon hülye voltam hogy hallgattam rá.. bár őt is hibáztatom hogy miért vitt bele ilyenbe. Olvastam edzéstervet, ott kb negyed ennyit se kellett volna az első négy edzésen csinálni mint amit én csináltam vele. Úgy érzem le van bénulva a testem, minden mozgás fájdalommal jár. Elmenjek orvoshoz, vagy megpróbáljam kipihenni ? Milyen bajom lehet? Érintésre nagyon fájnak az izmaim, behajlítani a karom nem tudom.


2011. jún. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Izomláz.


Nekem ugyanez volt, mikor a hülye igazgató helyettes velünk pakoltatta egésznap a székeket...

2011. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baromira izomlázad van. Két dolgot tehetsz kinlódsz és megvárod,hogy elmúljon. Vagy ma is elmész edzeni, csak kisebb súlyokkal és kevesebbet.

Balfék vagy monták már?: De a haverod se különb ha nem veszi figylembe,hogy te mmsot kezded ő meg már rendszeresen ci9sűnlja.

2011. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért félek, hogy több mint izomláz, mert úgy érzem le vagyok bénulva. Állni nem tudok, feküdni nem tudok. Minden másodperc rettentő fájdalommal jár. Félek hogy izomszakadás van a karomban.
2011. jún. 19. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem izomszakadás, csak nagyon erős izomláz és rengeteg tejsav fedi most az izomszöveteidet azért van minden bajod, de nem vagyok szakértő, ha tudsz kérdezd meg a dokidat
2011. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!