Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha kondizok helyrehohet?

Ha kondizok helyrehohet?

Figyelt kérdés
Tehat eppen tenap mentem le a haverekkel focizni es mar ugy 5-10 perc utan ugy szuszogtam mint egy tehen.Annyira kifaradtam,hogy csak na.Meg masokor is ha futok egy 5 percet mar lihegek.Na es a kondizastol ez helyrejohet vagy mit csinaljak?
2011. jún. 20. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

a kondi csak izmokat ad,állóképességet nem

fuss egyre többet,focizz sokat,ugrókötelezz,ússz...mindegy csak kardio mozgás legyen

2011. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Chuck válasza:
Konkrétan ha a futás nem megy,(én is megvagyok halva 2km után kb...) akkor fuss minél többet fokozatosan, és idővel bírni fogod tovább is..
2011. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Futás, úszás, biciklizés, görkori!

A kondi ezen nem segít!

2011. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok és én is futok meg ilyenek :D

Meg ACC-t szedek mert sárga trutyit köhögök föl mind e mellé..

2011. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most lesz az 1 kondizasom hetfon es oda kb mennyi ido kell mig latszik hogy na te jarsz kondizni?
2011. jún. 20. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
futás, úszás, bicaj
2011. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Chuck válasza:
3 hónap kb, ha rendszeresen csinálod, akkor lehet már látni, hogy valami más mint eddig....amúgy lehet, hogy van benne valami, mert haver most jobban bírja a futást, mint mikor még nem kondizott...
2011. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!